Dul Bayan Ordu
Başlık: Dul Bayan Ordu
Ekleme Tarihi: 2023-01-26

Merhabalar ben Ordu da yalnız yaşayan dul bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bekar çalışan bir bayanım. Belki herkes ilan açıyor yada bunun gibi arkadaşlık sitelerin de bulunuyor olabilir ama benim için bu ilk defa olan bir durum. Aslında ilk defa olarak kendi adıma ve ilk defa da bir arkadaşlık sitesine bu şekilde ilan bırakacağım. Belki yanlış anlattığım bir durum olursa şimdiden özür dilerim. Dul bayan Ordu ilanını açmak istedim.

Çünkü nette Ordu ile ilgili yada arkadaşlık kurabileceğim diğer arkadaşlık sitelerine baktım ve pek bana uygun gelmedi. En azından beklediğim şeyi bulamadım. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesine denk geldim. Ve buraya ilan açabilir miyim acaba diye düşündüm. Aslında bir de ilk başta ilan açmadan önce diğer arkadaşların açtığı ilanlara baktım ama beni ilgilendiren yada bana hitap eden bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı da dul bayan Ordu ilanını açmak istedim.Daha önce bir evlilik yaptım severek de yaptım yani evlendiğim kişiyi seviyordum ama sevgi de bir yere kadar oluyormuş. Bazı kişiler değiştiğini o zaman öğrendim. O sevdiğim aşık olduğum kibar anlayışlı evine düşkün adam gitti yerine bambaşka bir kişi geldi. Tabi ilk başta hemen boşanmadım çünkü biliyorum ki yuva aile kurmak zor. Bunu biliyorum ve ilk zorlukta çekip gitmek istemiyordum biraz çapaladım belki düzelir yine o tanıdığım sevdiğim adam olur diye ama olmayınca olmuyor ve ben de ayrılmak zorunda kaldım. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte kalıyor. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. İlk başta tabi zorluklar yaşadım.Çünkü dul olmak zor muş insanların gözünde çok zor hele. Bu nedenden dolayı insanlara pek güvenim de kalmadı açıkçası aileme evime düşkün dürüst, saygılı, samimi bir bayanım.Pek sosyal bir hayatım yok daha çok evden işe işten eve bir hayatım var. Boş vakitlerim de çocuğumla ilgilenmeyi evimle ilgilenmeyi seven bir bayanım. Maddi herhangi bir amaç için burada değilim. Benim istediğim aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak isterim. Tabi ilk başta tanımak arkadaş olmak birbirimizi yakından tanımak önemli diye düşünüyorum. Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen mutlu olan bir bey arıyorum. Benim için maddi konu hiç önemli değil. Evine bakabilecek düzeyde olsun benim için yeterlidir. Yaşım 39.

Bir bey de aradığım şey dürüst,saygı güven yanında olduğum zaman kendimi rahat ve güven de hissedebileceğim bir bey arıyorum. Maddiyat benim için önemli olmadığını söyledim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Yaşı 39-48 arası olursa çok iyi olur. Birbirimizi yakından tanımak arkadaş olmak ve aklında evlilik düşüncesi olan ve dul bayan Ordu ilanlarına bakan beylerin cevaplarını bekliyorum. İlgilenen beyleri beklerim. Ciddi olmaları bir yuva aile kurmak isteyen beyler yazsın lütfen.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.