Dul Bayan Numarası Osmaniye
Başlık: Dul Bayan Numarası Osmaniye
Ekleme Tarihi: 2023-01-24

Merhabalar ben Yasemin aslında bu ilanı açmak istememin sebebi yalnız olmam herkesin yaşadığı yalnızlık duygusunu ben de yaşıyorum. Aslında tam olarak istedim beni seven her daim yanımda olacak bir sevgili eş artık siz ne derseniz onu istiyorum.Bunun için de dul bayan numarası Osmaniye ilanını açmak istedim.

Aslında bu şekilde bir ilan açma sebebim de dul bayan numarası Osmaniye başta sebebini açıklamak isterim. Ben buradan tanışmak isterim ancak buradan yazışmak konuşmak mesajlaşmak bana göre değil. Pek sevdiğim bir durum değil. Bu yakın arkadaşlarım da bilir ben daha çok sesli olarak konuşma sesli olarak tanışma taraftarıyım. Bunun için de bu şekilde bir ilan açmak istedim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak 3 yıldır dulum aslında tam olarak yeni bir evliliğe hazır olup olmadığımı ben de bilmiyorum. Osmaniye de yalnız yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Kendi işim var onu işletiyorum yani halim vaktim gayet yerinde. Benim istediğim beni sevecek her zaman yanımda olacak bana daima sahip çıkacak bir bey aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yaşım 37 bekar bir bayanım. Dürüst,saygılı, samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim herkesin olacağı gibi benim de bir kaç yakın arkadaşlarım hariç öyle başka pek sosyal hayatım yok. Ben beni anlayacak dinleyecek her daim her zaman yanımda olacak güvenebileceğim bir erkek arkadaş sevgili arıyorum.

Aslında benim için ne maddiyatın ne de yakışıklı yada dış görünüşün bir önemi var. Ben güzel bir bayanım ancak benim için iç güzellik kalbinin güzelliği önemli. Bir erkeğin sevgisi verdiği değer kadını güzelleştirir. Ve ben de beni sevecek ve güvenecek bir bey aradığım için dul bayan numarası Osmaniye ilanını açmak istedim. Şimdilik gidiyorum ancak her gün gelen mesajlara bakacağımdan emin olabilirsiniz. İlanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.