Dul Bayan Numarası Ordu
Başlık: Dul Bayan Numarası Ordu
Ekleme Tarihi: 2023-08-15

Ben Ordu da yaşayan bekar bir bayanım. Aslında bayan numaraları diye ilan açmak istiyordum. Ancak daha sonra bu şekilde bir sürü ilan olduğunu gördüm ve bu yüzden farklı bir ilan açmak istedim. Ben de yaşadığım yere ait dul bayan numarası Ordu diye ilan açmak istedim. Bu ilanı açma sebebime gelince. Aslında yazarak konuşma arkadaşlık yapma taraftarı değilim pek. Bana göre buradan veya başka bir yerden yazarak konuşmak samimi gelmiyor. Bunun için de bu şekilde gördüğümden dolayı kendime göre bir ilan açmak istedim.

Ve aklıma herkesin arattığı ancak genellikle sahte çıktığı bu telefon numaraları geldi. Ben de bu şekilde bir ilan açmak istedim.Dediğim gibi dul bayan numarası Ordu telefon numarası aratan beyler de var ancak güvenim de arayamıyorlar çünkü sahte çıkma olasılığı çok fazla şayet benim de bir arkadaşımın başına geldi bu yüzden iyi anlıyor ve iyi bilebiliyorum. Ancak ben Ordu da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte kalıyor. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı düşkün ailesi ile vakit geçirmeyi seven bir bayanım. Şu an tek ailem benim çocuğum ve onun mutluluğu benim mutluluğum. Çalışan bir bayanım ve işten arta kalan zamanlarda pek sosyal değilim. Daha çok çocuğumla ve evimle ilgilenirim. Ancak tek başına hayat sürmüyor gitmiyor. Ben de beni anlayan dinleyen her zaman yanım da olacak bir eş bir bey aradığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Ve yazarak bana saçma geldiğinden dolayı tanışma veya arkadaşlık kurmak ve ondan sonra evlilik düşünmek gerekir zaten birisini tanımadan evlilik düşünemezsin bu yüzden ilk tanışma arkadaş olmak için ve bunu da yazarak değil de daha çok telefon dan sesli konuşarak birbirimizi tanımak isterim. En azından bu şekilde düşünüyorum. Çünkü karşında ki kişinin sesini duymak en azından ne kadar samimi konuştuğunu seni anlayıp anlamadığını gösterir. En azından dediğim gibi ben bu şekilde düşünüyorum. Maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Benim amacım ileriye doğru evlilik düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.Yaşım 34.

Benim gibi ilan arayan veya dul bayan numarası Ordu yaşayan bir bayan arkadaş arayan kendisine inanan güvenen saygılı, nazik kibar, dürüst, bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. Yaşı 34-40 arası olan evlenmiş ayrılmış olan ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilecek düzeyde olması benim için yeterlidir. Benim gibi evlilik düşünen ve bayan telefon numaraları arayan bir beyle tanışmak ve arkadaş olmak ve ileriye doğru da evlilik düşünmek isterim. Evine ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey istiyorum. Benim için evlilik mutluluk demek ben de artık sonsuza kadar birisine güvenmek her zaman her an yanımda olsun mutlu bir ailem olsun istiyorum. Benim gibi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.