Dul Bayan Numaraları Kastamonu
Başlık: Dul Bayan Numaraları Kastamonu
Ekleme Tarihi: 2023-01-20

Kastamonu da yaşayan ve yalnız olan bir beyim. Aslında benim nette aradığım şey size saçma gelebilir belki de saçma gelmeyebilir. Ancak benim istediğim telefon dan konuşmak isteyen bir beyim. Çünkü böyle buradan yazmak buradan konuşmak yada mesaj yoluyla konuşmak yazışmak bana da saçma geliyor. Ve bunun için de dul bayan numaraları Kastamonu ilan açmak istedim.

Bunun için de Kastamonu da yaşayan bir beyim. Bekarım daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim annesi ile birlikte kalıyor ancak hafta sonları benim yanıma geliyor birlikte vakit geçiriyoruz. Birlikte eğleniriz. Hafta sonlarımı bu şekilde değerlendiririm. Ben de bu yüzden dul bayan numaraları Kastamonu ilanını açmak istedim. Ben de bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Ben de bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Yaşım 48 bekar bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik bir beyim. Anlayışlı evine ailesine düşkün bir beyim. Evi ve ailesi ile mutlu olan evi ve ailesi ile olan bir beyim. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile olan düşkün bir beyim. Ben de evi ve ailesi ile mutlu olan bir beyim. Benim istediğim evi ve ailesi ile mutlu olan evi ve ailesi ile düşkün olan bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Niyetim ciddi olan ciddi düşünen evine ailesine bağlı olan bir beyim. Tekrar evlilik düşünen ve bu düşüncede olan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi evine ailesine bağlı olan ve evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum.Çünkü ben bu düşüncedeydim. Ancak dediğim gibi tanışmak istediğim bayan arkadaş istediğim şey telefondan konuşmak istediğim için bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Benim gibi telefondan tanışmak isteyen dul bayan numaraları Kastamonu yaşamak isteyen yada yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile olmayı seven ve ve evlenmiş ayrılmış olan daha önceden evlilik yaşamış olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-48 arası olan ciddi düşünen evlilik düşünen ve telefon aracılığı ile tanışmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.