Dul Bayan Muş
Başlık: Dul Bayan Muş
Ekleme Tarihi: 2023-01-18

Ben Muş da yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 38 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden 1 çocuğum var. Ve onunla birlikte yaşıyorum. Aslında tekrar evlilik düşüncesin de olduğum için bu ilanı açmak istedim. Ve bunun içinde dul bayan Muş ilanını açmak istedim.

Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, güvenilir bir beyim. Benim istediğim aslında tabi ilk başta tanıdığın birisi ile evlenemem ancak aklında ileriye doğru evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş aradığım için dul bayan Muş ilanını açmak istedim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Dışarı hayatım yada gece hayatım veya kötü bir alışkanlığım yok. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenmeyi seven ve evini seven bir beyim. Benim istediğim evini düşünen benim gibi evini seven ailesi ile ilgilenmesini seven bir bayan arkadaş bulmak ve ya onunla tanışmak istemekteyim. Benim istediğim işten eve geldiğim de sıcak bir karşılama güler bir yüz sevgi ve saygının olduğu bir evlilik hayal ediyorum ve bu şekilde bir evlilik düşünüyorum. Bence insanlar evliliği yanlış anlıyor. Herkes olmasa da benim istediğim evlilik deyince bana göre bir hayatı iyi ve ya kötü zor veya iyi bir şekilde birlikte beraber yaşamak zoru görüp vazgeçmemek ve kaçmamak en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Zamanın da maddi yönden zorluk çektim. Ancak şuan maddi yönden bir sıkıntım yok. İşim düzenli bir gelirim var. Ve benim için paranın pek bir önemi yok. Çünkü para yada mülk huzur mutluluk getirdiğini düşünmüyorum.

Benim gibi düşünen ve Muş da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Eğer ilgilenen veya en azından tanışmak ve ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan bir dul bayan Muş yaşamak isteyen veya yaşayan bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 30-38 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, evlilik düşünen aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla yazmak isteyen ve evine ailesine düşkün sahip çıkan sorumluklarını bilen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.