Dul Bayan Muğla
Başlık: Dul Bayan Muğla
Ekleme Tarihi: 2022-06-30

Ben Muğla da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce den bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bu evliliğimden 2 çocuğum var ve ikisi de benimle yaşıyor. Boşanalı 6 sene oldu. Altı sene boyunca çocuklarımı kendimi ailemin her zaman yanında oldum ve çabaladım. Ancak artık tek olmak istemiyorum tek çabalamak istemiyorum. Bunun için de dul bayan Muğla ilanını açmak istedim.

Aslında uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum ancak pek kendi adıma ilan açacağım düşüncesi yoktu. Sadece arada sırada girip bakar ve diğer arkadaşların yazdıklarına bakmak düşüncesindeydim. Ancak bende artık bu kadar arkadaşların paylaştığı yazıları gördükçe bende bakmak ve kendi düşüncemde anlayışlı bir beyle tanışmak ve tekrar bir evlilik düşüncesinde olan bir beyle arkadaşlık kurmak isterim. Bunun için de dul bayan Muğla ilanını açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. daha önce bir evlilik yaptım ve o evliliğimde ki hataları tekrar yapmak istemiyorum. Bu sefer beni anlayan dinleyen yanında huzur bulabileceğim yanında kendimi güvende hissedebileceğim bir bey arıyorum. Çalışan bir bayanım. Pek sosyal bir hayatım yok zaten pek de istemiyorum. Benim için aile her şey demek ve bende artık güzel mutlu ve huzurlu bir aileye kavuşmak istiyorum. Yaşım 45 bekar bir bayanım. . Maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem.

Benim gibi tekrar evlilik düşünen tekrar bir yuva kurmak isteyen yaşı 45-55 arası olan ve Muğla da yaşayan bir beyle tanışmak isterim. Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir bey olmasını isterim. Maddi konuda bir beklentim yok ailesine bakabilecek olsun benim için yeterlidir. Kendisine dul bayan Muğla bir bayan arkadaş arayan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.