Dul Bayan Kütahya
Başlık: Dul Bayan Kütahya
Ekleme Tarihi: 2022-06-14

Merhabalar ben Kütahya da yalnız yaşayan dul bir bayanım. Dul deyince toplum gözünde de pek iyi karşılanmıyor. Bu nedenden dolayı pek sosyal bir hayatım yok. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenen vakit geçiren bir bayanım. Bunun için de aslında aklımda ciddi evlilik düşüncesi var ve bunun için de dul bayan Kütahya ilanını açmak istedim.

Belki kendime göre bir bey bulabilirim tekrar evlilik düşüncesi olan tekrar evlilik düşünen bir bey bulabilirim diye bu arkadaşlık sitesine dul bayan Kütahya ilanını açmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı, dürüst, samimi bir bayanım. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Anlaşamadık ve ayrıldık malesef. Bir kişi ne kadar çabalarsa çabalasın tek başına olmuyor bu nedenden dolayı ayrılmaya karar verdik. Kütahya da yalnız yaşıyorum. Ve tekrar dan bir yuva kurmak istediğimden dolayı da ciddi bir ilişki aradığımdan dolayı dul bayan Kütahya ilanını açmak istedim. Şunu da belirtmek isterim ki maddi bir beklentim yok. Amacım gerçekten ciddi bir ilişki ve tekrar bir yuva kurmak istiyorum. Bunun için zaten bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Gerçekten dul olmak çok zor. Aslında benim için bir zorluğu yok. Ama insanların sana karşı bakış acısı bir değişik oluyor. Bu yüzden pek bir sosyal hayatım yok daha çok evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayanım. Zaten bundan önce de öyleydim yani aslında benim için değişen pek bir şey yada bir durum yok. Önceden de böyleydim halen de böyleyim.Benim istediğim ilişki tabi ilk önce birbirimizi tanımak gerek ve daha sonradan ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum.

Bir beyde istediğim özellikler evine ailesine düşkün ilgilenen evi ve ailesi ile olmaktan veya vakit geçirmekten hoşlanan ve seven bir bey arıyorum. Kütahya da yaşamak isterim ancak anlaşıp tanıştıktan sonra da birbirimize uyum sağlayabildikten sonra da başka bir yerde yaşasak da olabilir benim için. Dürüst, saygılı, kibar, nazik bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını gece hayatı olmasını istemem. Maddi konuda da büyük bir beklentim yok evini ailesini geçindirebilsin bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme biraz olsun yardımcı olmak destek olmak isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olan bir bey olabilir. Yaşı 39-47 arası olan ve dul bayan Kütahya yaşayan bayan arkadaş arayan beylerin cevaplarını beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.