Dul Bayan Kocaeli
Başlık: Dul Bayan Kocaeli
Ekleme Tarihi: 2023-07-22

İyi günler herkese ben Kocaeli nde yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. 3 çocuğum var ikisi büyüdü kendisine ait bir yuva kurdu. Küçüğüm de benimle birlikte kalıyor. Hafta sonları annesinin yanına gider gelir ancak benimle birlikte yaşıyor. Ben bekar yalnız yaşayan bir beyim. Bu arkadaşlık sitesine de dul bayan Kocaeli yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş bulabilirim düşüncesi ile ilan açmak istedim.

Yaşım 50 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi yönden bir sıkıntı çekmeyen bir beyim. Benim niyetim ciddi öyle boş vakitler için harcayacak zamanım yok. Bu nedenden dolayı şunu belirtmek isterim ki ciddi düşünmeyen veya başka amaçlar için yazan bayanlara kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim bundan sonra ki hayatımı birlikte geçirebileceğim bir ömür boyu yanımda olacak birbirimizi anlayabileceğimiz değer vereceğimiz saygı ve güvene dayalı bir ilişki hayat sürmek istiyorum. Bu nedenden dolayı lütfen ciddi düşünmeyen evlilik düşünmeyen bayanlar yazmasın. Dürüst, saygılı etrafında belli bir saygı gören ciddi bakımlı kibar ve nazik bir beyim. Evime aileme düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Şunu da belirtmek isterim ki eğer evleneceğim bayanı bulursam Kocaelin de yaşamak isterim ve yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Zaten bu nedenden dolayı dul bayan Kocaeli ilanını açmak benim için mantıklı geldi. Kocaelin de yaşamak isteyen veya yaşamayı düşünen yada yaşayan bayan arkadaşlar yazar ise çok mutlu olurum. Elimden geldiğince evimle ailem ile ilgilenmeyi severim. İşten arta kalan zamanlar da ailem ile birlikte vakit geçirmek beni daha çok mutlu eder. Evine ailesine düşkün bir beyim. Benim için hayatım da ki kadın çok değerlidir. Ona sonsuza kadar güvenmek onunla vakit geçirmek isterim. Bence zaten bir bey için olsun bir bayan için olsun hayatında ki insan değerli olmalı. Ben hem düzgün içinde huzurlu mutlu bir aile ortamı istedim. Eşimin yanında huzur bulmam onun yanında iken rahat olmam ve mutlu olmak isterim. Bu şekilde düşünüyorum. Birbirimizi anlamamız işten yorgun geldiğimde benimle konuşacak akşamları sohbet edeceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Aslında daha çok hayat arkadaşı arıyorum da denebilir.

Benim istediğim bayan arkadaş yaşı 40-50 arası olan. Dürüst, saygılı, samimi bir aile kurmak isteyen evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de saygı duyar ve verdiği kararın arkasında dururum. En önemlisi Kocaelin de yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olmalı benim için. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Dul bayan Kocaeli ile ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen benim gibi aynı düşüncede olan bir bayan arkadaşla tanışmak ve ileriye doğru ciddi düşünmek isterim. Bunun için ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.