Dul Bayan Kırşehir
Başlık: Dul Bayan Kırşehir
Ekleme Tarihi: 2023-01-08

İyi günler herkese.Ben Kırşehir de yalnız yaşayan bir beyim. Yaşım 37 daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve ayrıldık. Kısa süren bir evlilikti. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Maddi yönden bir sıkıntım yok. İlan açma sebebi gelince evlilik düşüncesinde olduğum için bu arkadaşlık sitesine dul bayan Kırşehir ilanını açmak istedim.

Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir beyim. Elimden geldiğince eşime evime karşı her zaman anlayışlı olmuşturum. Sadık bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Ve bu gibi amaçlar için de yazılmasını istemem. Ben ciddi düşünen evlilik düşünen tekrar dan bir yuva aile kurmak isteyen bir beyim. Her zaman sıcak huzurlu ve mutlu bir ailem olsun istedim hep bunun için uğraştım. Ama bazı şeyler olmayınca olmuyor. Tek kişinin uğraşması veya çaba emek göstermesi ile evlilik hayatı yürümüyor. Sonsuza kadar yanımda olacak beni anlayacak benimle mutlu olacak derler ya büyükler yeri geldi zorluğa da katlanacak yada iyi günde ve kötü günümde de yanımda olacak ciddi aile kurmak isteyen bir yuva kendi düzenini kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Bir evi ev yapan yuvayı yapan dişi kuştur derler. VE ben de evimi yuvamı yapacak bir dişi kuş arıyorum. Tabi zorluk çekiyorum demeyim ama eskiden büyükler öyle derler zorlukta da yanımda olacak her türlü durumda evini sahiplenecek evine sahip çıkacak bir bayan arkadaş arıyorum. Ben evine ailesine düşkün bir beyim. Ve aradığım yada hayatıma girecek bayanın da bu şekilde olmasını isterim. Bunun için zaten dul bayan Kırşehir yaşamak istemesi benim için önemli. Çünkü burada kurulu bir düzenim işim her şeyim burada. Ve onu bozmak istemiyorum. En azından şu anlık bu şekilde bir düşüncem yok. Bunun için Kırşehir de yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur.

Dürüst, saygılı evine ailesine bağlı sahip çıkan evi ve ailesi ile mutlu olan vakit geçirmesini seven evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Ciddi düşünene evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 30-37 arası olabilir. Ben eşim olacak bayanın çalışmasını istemem ihtiyacımız yok. Ancak kendi isterse de buna engel olmam ve verdiği kararın yanında olurum. Anlaşabileceğim her zaman benim yanımda olacak ömrümün hayatımın sonuna kadar benimle mutlu olacak evine ailesine düşkün ve dul bayan Kırşehir yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.