Dul Bayan Kayseri
Başlık: Dul Bayan Kayseri
Ekleme Tarihi: 2022-12-16

Merhabalar ben Ceyhun Kayseri’de yaşıyorum. Çalışıyorum kendime ait bir bilgisayar dükkanım var. Bir evim var. Kendi halinde yaşayan bekar bir erkeğim. Yaşım 35 daha önce kısa bir evlilik yaptım. Kısa sürdü anlaşamadık ve ayrıldık.Buraya ilan açma sebebim kendime dul bayan kayseri yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum.

Sportif bakımlı giyinmeye temizliğe önem veririm. Dürüst, saygılı, samimi bir beyim. Benden küçük iki kız kardeşim var ve ailemle birlikte altlı üstlü aynı apartmanda yaşıyoruz. Bekar bir kez evlenip ayrılmış olarak ailemle değil daha çok kendi dairemde kalıyorum. Ama tabiki destek ilgi ve günün çoğunluğu ailem ile vakit geçiyor.Boş vakitlerimde kardeşlerimle ilgilenip yada annem ve babamla ilgilenirim. Onları mutlu etmeye çalışırım. Dışarıda arkadaşlarımla buluşur oturur sohbet ederim. Kötü bir alışkanlığım yok. Öyle gece hayatım da yok. Bu yaşıma kadar da olmadı çok şükür. Sadık dürüst hayatını dürüst bir şekilde yaşamış bir beyim. İnsanların hataları yanlışları olur herkes dört dörtlük değildir ama önemli olan bunu karşındaki kişiye sevdiğin değer verdiğin eşin olsun, annen olsun kız arkadaşın olsun fark etmez gelip açıkça doğruyu söylemek önemli olan. Ben böyle bir insanım bir yanlışım dair olsa gelip dürüst bir şekilde söylerim. Böyle yetiştim ve bundan gayet mutlu oluyorum. Çünkü bir insanın kişiliği olmalı ve benim kişiliğim karakterim böyle. Ama yalan konuşanı ben böyle olduğum halde yalan konuşan bu ailemden dair olsa çok kızarım asla tahamül edemem. Çünkü yalan korkakların baş vurduğu kendini alçaltmaktan başka bir şey değil. Ancak kendi kendini kandırırsın. Ben ailem ile ilgilenmeyi onları mutlu etmeyi seven ve bu halinden gayet memnun olan bir beyim. Dul bayan kayseri yaşamak isteyen yada kayseri de yaşayan dul bayan arkadaş arıyorum kendime. Hayatı benim gibi ciddiye alan bir şeyler görmüş geçirmiş olması ve aile saygı duyan aile kıymeti değerini bilen sahip çıkacak bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayanda aradığım özellikler yaşı 29-34 yaş arası olabilir. Kayseri de yaşamak istemesi veya yaşayan bayanlar olabilir. Benim gibi hayatında bir şeyler görmüş geçirmiş olgun bayan olmasını isterim. Dul olmasını isterim ama evlenmemiş bekar da olması benim için öyle şart koştuğum illa dul olacak yada illa bekar olacak diye bir şart koymuyorum. Sadece olgun hayattan ne istediğini bilen ailesine sahip çıkacak ailesi ile mutlu olan bir bayan olması benim için yeterli. Sadık dürüst samimi ve en başta da aileme karşı saygılı olması benim kriterlerim arasında. Çalışıp çalışmaması ona kalmış bir şey ben kararına saygı duyarım. Düzenli bir gelirim var. Maddi durumum çok şükür iyi bir sıkıntım yok aileme sahip çıkabilir ve bakabilirim. Çok kıskanç değilimdir. Eşimi dinleyip arkadaş olmak onu mutlu etmek akşam eve geldiğimizde oturup iki çift laf edebileceğimiz sohbet edebileceğimiz bir bayan olmasını isterim. Dul bayan kayseri İlanımla ilgilenen bayanların mesajlarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.