Dul Bayan Kars
Başlık: Dul Bayan Kars
Ekleme Tarihi: 2022-06-18

Merhabalar ben Kars da yalnız yaşayan bir beyim. Çalışan dürüst, saygılı, emekli maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Bu arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim ise yada dul bayan Kars yaşayan ve ya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yaşım 50 bekar bir beyim.

Daha önce bir evlilik yaptım . Ancak kısmet olmadı ve ayrıldık. Anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuk sahibiyim. İkisi de benimle birlikte yaşıyorlardı. Ancak şimdi onlar da kendilerine ait bir düzen ve aile kurdular. Ve aslında evlilik düşünen bir bey değildim. Ancak çocuklarım gidince bende yalnızlığımı daha çok hisseder oldum. Ve bir ömür yalnız olmak istemediğimden dolayı da tekrar evlilik kararı aldım. ve bunun için de bu ilanı açmak istedim. Beni anlayan dinleyen evine ailesine düşkün bir dul bayan Kars yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, nazik ve kibar bir beyim. Evime aileme düşkün ve vakit geçirmesini seven bir beyim. Hayatımı çocuklarıma adamıştım. Ve onları da dürüst bir şekilde yetiştirdiğime inanıyorum. Artık onlar da kendilerine ait bir aile kurdular. Ve bende artık evlenmeye karar verdim. Bakımlı ve temiz bir beyim. Evime aileme çok düşkün bir beyim. Ve benim gibi evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi düşünen evlilik düşünen bir beyim. Hayatım boyunca hem düzgün bir ailem olsun istemiştim ancak olmayınca olmuyor bazı şeyler. Ve bende çocuklarıma adamıştım kendimi. Ama artık onlar da gidince yalnızlığımı daha çok hisseder oldum. Ve bir ömür boyu yalnız olmak istemediğimden dolayı benim gibi ciddi olan ciddi düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş bulabilirim diye bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Ben de eşimle birlikte gezmek eğlenmek vakit geçirmek eve geldiğimde onunla sohbet edebileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz bir eş arıyorum. Eve geldiğimde oh deyip huzur bulabileceğim yanında mutlu olabileceğim bir eş arıyorum.

Artık yaşımız genç değil ve birbirimizi anlayan dinleyen karşılıklı saygı duyabileceğim ve evine karşı sorumluluklarını bilen saygılı evini seven ailesini seven ve ailesi ile vakit geçirmesini seven dul bayan Kars da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 45-50 arası olan evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların ve ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayanların cevaplarını bekliyorum. Şunu da belirtmek isterim evleneceğim bayanın çalışmasını istemem. Çünkü evinde oturmasını eviyle ilgilenmesini isterim. Bunu da belirtmek istedim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.