Dul Bayan Karabük
Başlık: Dul Bayan Karabük
Ekleme Tarihi: 2023-07-26

İyi günler günaydın öncelikle herkese. Ben Salih dul bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğim 3 yıl sürdü. Karabük de yalnız yaşayan bir beyim. Evliliğimden çocuk sahibi değilim dediğim gibi kısa sürdü ve olmadı çocuğumuz. Şu durumda da düşünüyorum ki iyi ki olmamış çünkü çok üzülürdüm böyle bir durumda yetişmesini istemezdim. Ancak bazı şeyler olmayınca olmuyor yürümüyor. Hele konu evlilik olunca tek taraflı düşünerek hiç yürümüyor. Ve bizim evliliğimizde yürümedi. Ben bu ilanı açar iken istediğim ve duygularımı açıklayarak bir ilan açmak istedim. İlk öncelikle dul bayan Karabük yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok memnun olurum.

Şimdi sizlere yada ilanımı okuyacak olan bayanlara biraz daha kendimi tanıtmak için yazıyorum. Ben çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Yaşım 39 bekar yalnız yaşamaktayım. Karabük de yaşıyorum ve kendime ait bir iş yerim var onu işletiyorum. Maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok. Dürüst, saygılı, kibar nazik anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün ve vakit geçirmesini seven bir beyim. Hayatım da her zaman güzel mutlu huzurlu bir ailem olsun istedim. Ancak ilk evliliğimde bu olmadı. Her şey bizim için olmayınca olmuyor bazı şeyler zaten. Ben ne kadar çabalarsam çabalayayım yürümeyince yürümüyor. Benim istediğim yanında huzur mutluluk bulabileceğim bir bayan arkadaş istiyorum. Niyetim amacım gerçekten evlilik tekrar bir yuva kurmak istediğim için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak mantıklı geldi.Eğer evleneceğim bayanı bulursam Karabük de yaşamak isterim. Bu nedenden dolayı zaten dul bayan Karabük ilanını açmak istedim. Çünkü Karabük de yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olması benim için önemlidir. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var bunu bozmak istemem. Ve tekrar dan başka bir yerde yaşamak istemem veya düşünmüyorum. Bunun için burada yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa benim için çok iyi olur.Ben de ailem ile vakit geçirmek eşimle birlikte mutlu bir aile kurmak mutlu huzurlu olmak istiyorum. Amacım ciddi ve benim gibi evlilik düşünen ciddi düşünen hayatını düzene sokmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi amaçlar için burada olan kişilere kesinlikle cevap vermem. Birbirimiz tanıdıktan sonra ve anladıktan sonra birbirimize uyum sağlayabildikten sonra evlilik düşünen bir beyim. Şunu da belirtmek isterim evleneceğim bayanın çalışmasını istemem sebebi hem ihtiyacımız yok hem de eviyle ilgilenmesini isterim. Ben evime aileme düşkün bir beyim ve benim gibi olmasını isterim. Ben evinde mutlu olan bir beyim.

Bir bayanda istediğim yada aradığım şeyler. Dürüstlük, saygı, sevgi, sıcak kanlı, samimi olması benim aradığım kriterler arasında. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Yeter ki dürüst olsun bana karşı her zaman. Evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen yuva aile kurmak isteyen ve dul bayan Karabük yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 30-39 arası olan niyeti amacı evlilik olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Umarım kendimi açıklayabilmiştirim. İlgilenen ilanımla ilgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum. Benim gibi ailesine evine düşkün olan evi ile vakit geçirmekten huzur mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.