Dul Bayan Kahramanmaraş
Başlık: Dul Bayan Kahramanmaraş
Ekleme Tarihi: 2023-07-29

Ben Kahramanmaraş da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 2 çocuğum var. Ve onlar da kendilerine ait bir aile düzen kurdular. Aslında aklımda evlilik yoktu. Zaten boşandıktan sonra kendimi çocuklarıma adadım onlar için uğraştım hem. Ancak onlar da kendilerine ait bir aile kurunca bende yalnızlığımı hisseder oldum. Ve bu yüzden tekrar evlenmeye karar verdim. Ve bunun için de arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Zaten uzun zamandır takip ettiğim bu siteye dul bayan Kahramanmaraş ilanını açmak istedim.

Kahramanmaraş da yaşamak isterim evlendikten sonra da çünkü burada kurulu bir düzenim ve alışkanlıklarım çevrem evim her şeyim burada ve bunu bozup başka bir yerde yaşamak istemiyorum. En azından benim şu anlık düşüncem bu şekilde bu yüzden dul bayan Kahramanmaraş yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa daha iyi olur. Yaşım 45 bekar bir beyim. Boşanalı baya uzun zaman oldu. Ve 2 çocuğuma da tek başıma baktım. VE onlar kendilerine ait bir yuva aile kurana kadar da evlilik düşünmedim. Kendimi onlara adamıştım. Dürüst, saygılı, kültürlü, bakımlı, nazik ve kibar bir beyim. Evime aileme düşkün ve eviyle ailesi ile vakit geçirmekten hoşlanan ve bu şekilde mutlu olan bir beyim. Hep hayatım boyunca güzel mutlu bir evliliğim olsun istemiştim ama bazı şeyler olmayınca olmuyor. Bir kişi ne kadar uğraşırsa uğraşsın olmuyor. Ben de bundan sonra yanında huzur bulabileceğim sevgi ve saygı bulabileceğim bir bayan arkadaşla ciddi düşünmek istiyorum. Bunun için tabi ki ilk başta birbirimizi tanımak gerekli. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Maddi yönden de herhangi bir sıkıntım yok. Çok şükür işim mesleğim var.VE geçimi sağlayabiliyorum. Benim için evlilik demek bir hayatı birlikte paylaşmak eve geldiğinde huzur bulmak mutluluk bulmak demektir. En azından ben bu düşüncedeyim. Ve benim gibi düşünen hayata benim gibi bakan ve niyeti gerçekten evlilik olan bayanların yazmasını isterim.

Bir bayanda istediğim özellikler dürüst, saygılı, bakımlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesiyle ilgilenen bir bayan arkadaş istiyorum. Eşim olacak bayanın çalışmasını istemem. Ama kendisi isterse de saygı duyar ve verdiği kararın arkasında dururum. Ama benim düşünceme göre eviyle ailesi ile ilgilense daha iyi olur. Ve ihtiyacımız da yok. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 35-45 arası olan evlilik düşünen ve en önemlisi dul bayan Kahramanmaraş yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa daha iyi olur benim için. İlanımla ilgilenen evlilik düşüncesinde olan tekrar bir yuva aile kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.