Dul Bayan İzmir
Başlık: Dul Bayan İzmir
Ekleme Tarihi: 2022-12-16

Merhabalar ben dul bir bayanım. İzmir’de yaşıyorum. 30 yaşındayım. İlanın başlığından da anlaşabileceği gibi Dul bayan İzmir bu ilanı açmak çok mantıklı geldi hayatımın bu döneminde.

Biraz kendimden bahsedeyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte yaşayan herkes gibi normal bir bayanım. Herkesin bu hayatta başına bir şeyler gelip evlenip ayrılmak ta benim kaderim bunda da yanlış bir şey görmüyorum. Etrafım çevrem ne derse desin pek insanların ne dediklerini umursamam. Ailem hariç diğer kişilerin benim hakkımda ne düşündükleri fikirlerin neler olduğu ne dedikleri pek umrumda olmaz. Çünkü başımda bir ailem evlenince de kendi ailem olacağı için benim için önemli olan ailemin ne düşündüğü benim onlar kötülüğümü istememelerinden dolayı benim için neyin iyi olduğunu bana söyleyeceklerini düşündüğüm için benim için onların fikirleri ne düşündükleri önemlidir. İzmir’den dul bayan arayan erkekler var ise ama ciddi düşünmeleri ve hayatı ciddiye alacak beylerin yazmasını isterim. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçirmeyi onlarla eğlenip gezmeyi seven bir bayanım. Çalışıp hem aileme destek olarak hep onlarla vakit geçirmekten gayet huzur ve mutluluk duyan bir bayanım. Çünkü ailen ile her geçirdiğin zamanın bir anlamı değeri var benim gözümde. Onları mutlu etmeye çalışırım hep hayatım gençliğimden beri böyleydi. Dul bayan İzmir ilanımla ilgilenen beylerin mesajlarını beklerim. Dürüst saygılı samimi bir kişiliğim var. Tanışıp bir beyle ve hayatımı birleştirmek isterim.

Bir beyde aradığım özellikler yaşı öncelikle 30-38 arası olabilir. Benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olmazsa sevinirim. Çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim. Ama bu güzel değerli duyguyu kendim yaşamak isterim o nedenden dolayı. Dürüst,saygılı, samimi nazik ve kibar olması benim aradığı özelliklerde. Ailesiyle vakit geçirmeyi seven ailesine kıymet değer veren sahip çıkacak ağır başlı eşiyle hep arkadaş hep eş olabilecek bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlık ve gece hayatı istemiyorum. Düzenli bir işi ve geliri olması benim maddi yönden beklentim bu kadar. Çok büyük şeyler beklemiyorum. Bununda gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü evine ailesine bakabilecek kadar bir geliri ve iş olması yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Birbirimizin kararlarına saygı duymayı saygı duyabilmeliyiz. Dul bayan İzmir ilanımla ilgilenen beylerin mesajlarını beklerim.

1 Yorum

  1. 52 yaş bosanmis birisiyim hayatla yeniden başlamak istiyorum güven huzurlu ciddi bir şekilde karanlıktan aydınlığa el uzatirsan seninle ölüme bile giderim izmirde yaşıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.