Dul Bayan İletişim
Başlık: Dul Bayan İletişim
Ekleme Tarihi: 2023-03-27

Merhaba ben Antalya da yaşayan bekar bir beyim. Çalışıyorum kendi işim var onu işletiyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Belli bir düzenim ve gelirim var kendime göre. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Yaşım 45 bekarım. Aslında benim ilan açma sebebim yada nedenim dul bayan iletişim kurmak istediğim için kendime göre bir arkadaşlık sitesi arıyordum.

Ancak pek aradığım gibi bir site bulamadım. Çünkü herkesin yada bulunan arkadaşların beni anlayacağı gibi. Ciddi değil de daha çok arkadaş edinmek eğlenmek yada sohbet etmek isteyen arkadaşlar bulunduğu için kendime göre uygun bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya dul bayan iletişim kurabileceğim iletişime geçmek isteyen benimle konuşmak tanışmak isteyen bir bayan arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı kendine güvenen bakımlı ve giyimine özenen bir beyim. Bekar yaşamam rağmen düzenli bir hayatım ve düzenli bir işim ve gelirim var. Boş işleri yada boşa vakit geçirmeyi sevmem. Çocuğu ile ilgilenen ve evi ile ilgilenen bir beyim. Çalışıyorum Antalya da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim istediğim beni anlayan dinleyen eve geldiğimde huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Eğer evleneceğim bayanı bulursam ve evlenirsem Antalya da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak ve başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Bu konuda benimle aynı fikirde olan bayan arkadaşlarla tanışmak yada Antalya da yaşamak isteyen veya yaşayan yada yaşamayı düşünen bir bayan arkadaşla tanışmak isterim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. İşi ve evi ile uğraşmayı seven işine ve evine bağlı sorumluluklarını bilen bir beyim.

Evlenmiş ayrılmış olabilir. Bekar bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatınız birleştirmek isteyen evlilik düşünen dürüst, saygılı, bakımlı, kendine evine ailesine özenen bağlı sorumluluklarını bilen bir bayan arkadaş arıyorum.Çocuğu olabilir. Ciddi düşünen arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen ve ileriye doğru yada aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Beni anlayabilecek birbirimizi anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bu ilanı açmak ve dul bayan iletişim kurmak istediğim için bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Umarım ilgilenen ilanımla ilgilenen ve ciddi düşünen aklında evlilik olan bayan arkadaşlar yazmasını bekliyorum.

1 Yorum

  1. merhaba tanıştığımıza memnun oldum benim adım zeanb zeahra Sizin hakkınızda daha fazla bilgi almak istiyorum burada e-posta ekleyenlerim yakında görüşürüz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.