Dul Bayan İlanları
Başlık: Dul Bayan İlanları
Ekleme Tarihi: 2023-03-02

Merhaba iyi günler ben Denizli de yalnız yaşayan bekar bir beyim. Dürüst, saygılı, kültürlü, bakımlı kendine ve giyinmesine özen gösteren tertipli düzenli bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Sadece maddi bir amaç için evlenince tabi karşı taraf istediğini bulamıyor haliyle arada anlaşmazlıklar yaşanıyor. Benim bundan önce ki evliliğim sadece maddi amaç yüzünden olduğunu anladım. Yani benimle evlenmesinin sebebi beni sevmesi değil de maddi yönden olduğunu anladım. Zaten bunu da kendisi de söylemişti. Bu hikayemi daha uzun bir şekilde anlatırım ancak bunu tanıdığım bir bayana açıklamak benim için daha iyi olur. Bu nedenden dolayı da dul bayan ilanları bakmak istemiştim ve bu yüzden bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.,

Neden bu dul bayan ilanları açmak istediğimi açıklamak isterim. Bir önceki evliliğim hem kısa sürdü hem de az önce bahsettiğim gibi arada maddi konu olunca mutlu olamıyorsun çünkü anlıyorsun ki seni sevdiği için değil de başka nedenlerden dolayı yanında oluyor. Zaten bir de bunu kendisi de söyleyince insan çok üzülüyor ve mutsuz oluyor ve bizde ayrılmaya karar verdik. Ben maddi konuda bir sıkıntım yok. Düzenli bir işim ve gelirim var ve maddi durumum oldukça iyi, bir sıkıntı yaşamıyorum. Ailemin işi olan ve babamın bana devrettiği işi işletiyorum. Denizli de yaşıyorum. Yalnız yaşayan bir beyim. Yaşım 38 bekar çalışan kendi hayatını ve düzenini kurmuş bir beyim. Önceki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Hayatımda her zaman dürüst oldum. Ailesi ile birlikte mutlu olan ailesi ile birlikte vakit geçirmek isteyen bir beyim. Önce ki evliliğimde bunu bulamadım. Ancak şimdi bu ilanı açarak kendime bir hayat arkadaşı beni anlayan maddi bir amaç için değil de beni sevdiği için yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Çünkü maddi konuda gözü tok olan bir bayan beni maddi bir amaç olarak görmez ve beni sevdiği için yanında olur diye düşünüyorum. En azından önce ki evliliğimden sonra bu şekilde düşünüyorum. İşte bu şekilde ilan açma sebebim de biraz bu yüzden. Ben paranın huzur ve mutluluk getirdiğine inanmıyorum. Çünkü ben bulamadım para ile mutluluk huzur. Bir insanın yalnız olmasına çözüm olmuyor. Yada etrafında ki insanların dürüst olduğunu düşünmüyor. Arkadaş olsun eş dost olsun hepsi senden bir beklenti içine giriyorlar ve bu yüzden senin yanında oluyorlar. Tek bir beklenti içine girmeyen senin yanında olan koşulsuz seni seven kişi senin ailen olduğunu düşünüyorum. Neden böyle düşündüğüm mü biraz olsun anlayabilmiştirsiniz çünkü karşıma çıkan evlendiğim bayan bile veya arkadaşlarım dan eşimden dostumdan bu şekilde yaklaşanlar olduğu için bunları yaşadığım için bu şekilde düşünüyorum.

Ama artık bende beni mutlu eden beni seveceği için yanımda olacak bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de dul bayan ilanları bakmak istedim. Ancak bulamadım ve en iyisi kendi ilanımı açmak olacağını düşünerek bu ilanı açmak benim için mantıklı geldi. Yaşı 30-38 arası olan benimle maddi açıdan değil de beni seveceği için yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı,kültürlü, bakımlı evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Benim ilanımla ilgilenen benimle arkadaşlık kurmak isteyen ve ileriye doğru evlilik düşünen bir bayanla tanışmak isterim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine bağlı bir beyim. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum. Denizli de yaşamak isteyen veya yaşayan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.