Dul Bayan Hollanda
Başlık: Dul Bayan Hollanda
Ekleme Tarihi: 2023-07-20

Merhabalar ben Hollanda’da yaşayan bir beyim. Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesinde bulunmadım.Çok genç yaşta çalışmak için buraya geldim. Ve artık burada yaşıyorum. Şuan yaşım 52 bekar bir erkeğim.Buraya ilan açma fikri aslında oğlumdan geldi. Ve bende bir denemek istedim. O nedenden dolayı dul bayan Hollanda ilanını açmak istedim.

Benim gibi Hollanda’da yaşayan bir bayan da olabilir veya Türkiye’de yaşayıp da yurt dışında yaşamak isteyen veya yaşayabileceğine inanan bir bayan arkadaşta olabilir. Biraz kendimi tanıtayım. Çalışıyorum emekliyim Türkiye’den ve aynı zamanda buradan da emekli oldum ancak halen çalışıyorum bunun sebebi en azından yalnızlığımla bu şekilde başa çıkıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak alışkanlıklarımız bir evlilikten beklentilerimiz farklı olduğunu düşündük ve boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Oda büyüdü kendine ait bir düzen kurdu. Ve bende yalnız yaşıyorum. Arada bir yaz tatillerinde Türkiye’ye gelirim orada bir yazlığım var. Orya gelir kafamı dinler tatilimi yaparım. Ancak inanın tek başına hiç bir şeyin tadı olmuyor. İster paran olsun ister evin olsun evde tek olduktan sonra yanında huzur bulabileceğin kişi olmayınca hiçbir şeyin tadı olmuyor.Dürüst, saygılı, samimi, nazik, kibar, kadına değer veren maddi yönden bir sıkıntı çekmeyen, kültürlü bir beyim.Tek istediğim arkadaşlık yapabileceğim yanında huzur bulabileceğim dul bayan Hollanda yaşayan veya buraya gelebilecek bir bayanla evlenmek istiyorum.

Bir bayanda istediğim şeyler ailesine yuvasına düşkün olmalı, sıcak kanlı dürüst olmalı, ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile olmayı seven bir bayan olmasını isterim. Hollanda’da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan olması önemli. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 45-50 arası olabilir. Dul bayan Hollanda ilanımla ilgilenen bir bayan olursa cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.