Dul Bayan Hatay
Başlık: Dul Bayan Hatay
Ekleme Tarihi: 2023-07-20

Merhabalar ben bekar bir erkeğim. Yaşım 38 daha önce bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Pek aynı fikirde bulaşamadık. Onun evliliğe dair başka hedefleri yaşantısı vardı. Ve uyuşamadık bu nedenle onun da isteği ile anlaşarak boşandık. Ancak ben de yalnız yaşayan ve yalnızlık çeken bir bey olarak burada buna benzer bir arkadaşlık sitesinde dul bayan Hatay ilanı açmak istedim.

Hatay da yalnız yaşıyorum. İşim gücüm mesleğim var. Maddi yönden bir sıkıntı çekmiyorum çok şükür ancak gel gör ki yalnızım ve bu yalnızlığı mı gidermek için bu yalnızlığımı hayatıma ortak benim gibi evliliğe bakan evliliği benim gibi kutsal bir durum olarak gören bir bayan arkadaş arıyorum ve bu kişinin dul bayan Hatay yaşaması veya Hatay da yaşamak istemesi benim için önemli. Dürüst, saygılı çevresinde belli bir saygı gören dürüst bir yaşantısı olan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım veya başka türlü bir alışkanlığım yok. Sadece evimle ailem ile ilgilenmek onların mutluluğu ve huzuru için çalışan uğraşan çabalayan bir beyim. Bundan önce de bekar iken olsun çocuk iken olsun hep bu şekilde idim. Ve şimdi de öyle ve halen bu şekilde bir yaşantı hayat isteyen bir beyim. Hep ve her zaman ailemin huzuru mutluluğu için uğraştım evlendim yine öyleydi ama tek taraflı olmuyor tek taraflı istekle hiç bir şey olmuyor. O nedenden dolayı eğer evleneceğim bayanı bulursam benim gibi düşünmesi benim gibi hissetmesi aynı fikirlerde olmamız önemli ve aynı şeyleri istememiz önemli benim için.

Çünkü bir kez evlendim ve olmadı ve ikincisinde artık hayatımın sonuna kadar o kişi ile olmak onunla birlikte mutlu huzurlu olmak istiyorum. Bir bayanda aradığım özelikler yaşı 30-38 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Aile bağları kuvvetli olan huzurlu mutlu bir aile isteyen ve ailesine sahip çıkabilecek ailesi ile olmaktan vakit geçirmekten mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Dul bayan Hatay yaşamak istemesi ve yaşayan da olabilir tek isteğim bu benim ve benim için önemlidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.