Dul Bayan Giresun
Başlık: Dul Bayan Giresun
Ekleme Tarihi: 2022-12-27

Merhabalar ben Giresun’da yaşayan yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik geçti başımdan anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile kalıyor hafta sonları benimle kalıyor.Buraya ilan açmak aslında aklımda olan bir şey değildi. Ancak bakar iken buldum ve bende bir ilan açıp bırakmak istedim. Bu nedenden dolayı dul bayan Giresun ilanını açmak bana mantıklı geldi.

Yaşım 38 çalışıyorum işim gücüm var. Ailemi bakabileceğime inanıyorum maddi ve manevi yönden hazırım. İnanın yalnızlık çok zor bir şey bir durum. Bu durumu ancak benim gibi olan benim gibi anı duyguları yaşayan kişiler bilir. Giresun’da yaşamak istiyorum evlendikten sonra. Kendime ait bir evim var. Maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok çok şükür. Dürüst, ailesine düşkün ailesi ile olmayı vakit geçirmeyi seven ailesi ile birlikte olmasını seven bir beyim. Daha önce ki evliliğimde ne yazık ki bunları göremedim karşı taraftan ve yürümüyor tek taraflı bir evlilik. Hem karşı taraftan beklemek olmuyor. Evlilik demek birlikte emek çaba her şeyin birlikte üstesinden gelmek ve birbirimizin dertlerine sıkıntılarına ortak olmak mutluluğuna ortak olmak demektir bana göre. Dürüst, saygılı,samimi, nazik, kibar bir erkeğim. Evlilik benim için çok önemli evlilik demek benim için aynı evi paylaşmaktan çok hayatı paylaşmak evlendiğin kişi bayan ile hayatını paylaşmaktır. Benim gibi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Ve dul bayan Giresun yaşamak istemesi benim için önemli. Zaten bu yüzden böyle bir ilan açıyorum. Gece hayatım ve kötü bir alışkanlığım yok.

Bir bayanda aradığım özelikler evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Benim için sıkıntı değil bunlar. Yaşı 30-38 arası olabilir. Evlendikten sonra çalışmasına gerek yok ama isterse verdiği kararının da yanında olurum. Bu yüzden bu da sorun değil benim için. Daha önceden ailenin ne demek olduğunu aile kavramını bilen ailesine sahip çıkabilecek bir bayan olması benim için önemli. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven dürüst, samimi, sadık, bir bayan arıyorum. Dul bayan Giresun ilanıma cevap verecek ciddi evlenmeyi düşünen bayanların mesajlarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.