Dul Bayan Gebze
Başlık: Dul Bayan Gebze
Ekleme Tarihi: 2023-07-18

Ben Gebze’de yaşayan dul bir bayanım. Yalnız yaşıyorum bir kızım var. 35 yaşında bir bayanım. Buraya ilan açma sebebim hayatımın bu döneminde bana çok mantıklı geldi.O nedenden dolayı dul bayan Gebze ilanını açmak istedim.

Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Zamanında yanlış seçimlerle birlikte bir evlilik yapmış oldum. Ancak seçimlerimin yanlış olduğunu anladığımda çok geç olmuştu ama benim için yeni bir hayat kurabilmem için bu evliliği bırakmam gerekiyordu. Ve anlaşmalı olarak boşandık. Çünkü birbirimizi anlamıyor geçinemiyorduk ve bu durumdan en çok çocuk etkileniyordu ve bu durumda boşanmak en iyisi diye düşündüm. Ve hayatımda ilk defa doğru bir seçim yaptığım için memnunum. Çünkü gerçekten çok doğru bir karar vermişim. En azından kızım da bende çok mutluyuz şuan. Ve ona bakabilmek için onun için hem anne hem baba oluyorum. Boş vakitlerimde elimden geldiğince onunla zaman geçiriyor keyfini gönlünü yapmaya çalışıyorum ve bu durum beni oldukça mutlu huzurlu ediyor. Dürüst, çalışkan ailesine özelikle kızına çocuğuma çok düşkünüm. Benim bu hayattaki her şeyim tek varlığım sırdaşım arkadaşım dostum her şeyim kızım oldu ve çok şükür bu günlerimize. Maddi amaçlar için burada değilim bunu da belirtmek isterim çünkü diğer ilanlara baktım ve herkes bu konu da bir uyarı yapmış. Zaten dul bir bayan olarak yaşamak çok zor iken birde burada bu gibi durumlar yaşamak istemiyorum. Zaten bu nedenden dolayı dul bayan Gebze ilanını açmak istedim. Pek sosyal bir insan değilim daha çok evim ve kızım benim bu hayattaki tek amacım. Ve buraya ilan açarak biraz olsun seviyeli bir sohbet etmek arkadaş edinmek ve hayatımı birleştirebileceğim beni anlayacak bir bey bulmak istiyorum.

Aradığım beyde öncelikle yaşı 35-45 arası olabilir. Olgun aklı başında bir bey olmasını istiyorum. Ailesine düşkün aileye kıymet veren eşine kıymet veren eşine değer veren ve vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Gebze’de yaşamak istemesi veya yaşıyor olması benim için önemli çünkü taşınmak gibi bir amacım yok. Ve arkadaşlık kurmak isteyen evliliği amaçlayan bir bey varsa dul bayan Gebze ilanımla bana ulaşabilirler.

2 Yorum

  1. Ben de senin gibi aldatıldım ve birtane erkek oğlum var eğer kabul edersen sevinirim Tuzla’da oturuyorum tlf.

  2. Ben de senin gibi aldatıldım ve birtane erkek oğlum var eğer kabul edersen sevinirim Tuzla’da oturuyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.