Dul Bayan Gaziantep
Başlık: Dul Bayan Gaziantep
Ekleme Tarihi: 2022-06-09

Bir bayan olarak yalnız yaşamak yalnız olmak çok zor bir durumdur. Ben de bu durumda olan bir bayan olarak arkadaşlık sitesi bakmak arkadaşlık sitelerine katılmak istedim. Ve durum böyle olunca da dul bayan Gaziantep ilanını açmak istedim.

Biraz kendimi anlatayım sana yaşım 45 dul bir bayanım. Çocuğum yok. Bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Yalnız yaşıyorum ve hayatımı birleştirebileceğim bir bey arıyorum kendime. Ve bu durumda da bu yüzden kendime dul bayan Gaziantep ilanını açmak istedim. Gerçekten niyetim bir arkadaş bulmak edinmek ve hayatımı birleştirebileceğim hayatıma girebilecek bir bey arıyorum. Dürüst, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Çalışıyorum kendi hayatımı kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Daha önceki evliliğim den çocuğum olmadı. Bunu tanıştığım kişiye özel olarak söylemek isterim nedenini merak ederse sorarsa söyleyeceğimden emin olabilirsiniz. İnsan yaşadıkça öğrenir ve ben yaşadıkça öğrendim bazı şeylerin anlamını değerini. Ve bu durumda bir ailenin kıymetini bir ailenin değerini bir aile olmanın ne demek olduğunu bir aile olmanın ne kadar anlamlı olduğunu öğrendim. Ve ben tekrar kendime bir aile kurmak kendime bir yuva kurmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim.Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum .Gaziantep de olan yaşayan bir bey olursa benim için daha iyi olur. Boş vakitlerim de evde kendi başına olmayı seven bir bayanım. Zaten biraz da buraya yazma sebebim bu işte sosyal çevrem yok daha çok içine kapanık bir bayanım.

Ve aradığım kendime hayatıma arkadaş olabilecek beni anlayabilecek benimle olabilecek bir bey arıyorum. Dürüst saygılı, samimi kibar nazik olmasını istiyorum. Yaşı 45-50 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Ciddi hayatı anlamış görmüş bazı şeylerin değerini kıymetini bilecek bir bey istiyorum. Dul bayan Gaziantep ilanımla ilgilenen beylerin mesajlarını bekleri.

1 Yorum

  1. Merraba hanfendi nasılsınız ben akın samsun bafrada yasıyorum hic evlenmedim boyum 185 kilom 76 ıleriye dönük bir bayan arkadasla tanışmak istiyorum seni çok beyendim tanımak isterim sende istersen ben ileri ye dönük tanışmak isterim senle hanfendi önemli olan saygı sevgi dürüstlük karşılıklı anlayış hoş görü de çok önemli tel.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.