Dul Bayan Fransa
Başlık: Dul Bayan Fransa
Ekleme Tarihi: 2023-07-18

Merhaba ben Fransa’dan yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve boşandık bir çocuğum var.Buraya ilan açma sebebim hayatımı ciddi yönde değiştirebileceğim hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş bulmak için buraya dul bayan Fransa ilanını açmak istedim.

Hem Türkiye’den hem de Fransa’dan emekliyim.Aynı zamanda çalışıyorum.Vakit geçirmek için çalışıyorum normalde ihtiyacım yok ama tek başına yapacak başka bir şey yok o nedenden dolayı. Yaşım 51. Evlendikten sonra da burada Fransa da yaşamak istiyorum. Ancak burada pek istediğim kriterlerde bir bayan arkadaş bulamıyorum. Ve kendime bir arkadaş bulmak ve evleneceğim doğru insanı burada bulmayı umut ederek dul bayan Fransa ilanını açmak bana çok mantıklı geldi. Dürüst, kibar, kültürlü, bakımlı giyinmesine özenen, kadına nazik ve ince davranan kibar davranan bir beyim. Hep istediğim her şeyim var yalnız bir sıcak bir yuvaya aileye sahip olamadım hiç bir zaman. Şöyle beni anlayan huzur verebilecek yanında mutlu olacağım bir bayan arkadaşa yada eşe yada aileye sahip olamadım. Ancak artık yaş geldi ve geçiyor ve bundan sonraki hayatımda mutlu olmak yanında huzuru bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok çok şükür iki üç ayda bir Türkiye’ye geliyorum orada da evim var. Antalya’da iki evim var birisi kirada diğeri de ben geldikçe bir haftalığına kullanıyorum. Ciddi evlenmeyi düşünen ciddi hayatını birleştirmeyi düşünen hayatı ciddiye alan olgun bir bayan arkadaşla hayatımı birleştirmek ve mutlu olmak artık istediğim yuvayı kurmak istiyorum. Çocuğum büyük kendine ait bir yuva aile kurdu çok şükür. Evleneceğim bayanın da bu şekilde olabilir yani büyük çocuğu olabilir. Birbirimizin her zamanında yanımızda olacağımız her sıkıntımızı her derdimizi her mutluluğumuzu birlikte yaşayacağım bir bayan arkadaş istiyorum. Benim için evlilik huzur ve mutluluk veren bir bayanın olması o aileye sıcaklı getirecek yuva yapacak olan bence bir bayandır. O yüzden bende hayatıma sıcak bir yuva yapacak benimle bir ömür boyu yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum.

Dediğim gibi Fransa’da yaşamak istemesi benim için önemli. Tatile gideriz Türkiye’ye ama tamamen orada yaşamak gibi bir düşüncem yok. Ve aynı şimdi olduğu gibi 2 ayda bir 3 ayda bir artık ne zaman olursa bir haftalığına gelir gezeriz ben öyle bu şekilde düşünüyorum. Dürüst,samimi, saygıyı bilen bakımlı kültürlü bir bayan arkadaş arıyorum. Ailenin ne demek olduğunu bilen ailesine sahip çıkabilecek ailesine düşkün ailesiyle vakit geçirmesini eşi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Dul bayan Fransa yaşayacak ciddi düşünen evliliği amaçlayan bayan arkadaşları beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.