Dul Bayan Facebook
Başlık: Dul Bayan Facebook
Ekleme Tarihi: 2022-12-26

Merhabalar ben işini mesleğini hayatını düzene sokmuş bir bey olarak ve yalnız yaşayan bir bey olarak kendimi bu gibi arkadaşlık sitesinde kendime hayatıma uygun bir bayan arkadaş aramak için bu ilanı oluşturmak istedim. Öncellikle şunu belirtmek isterim ki dul bayan facebook konuşabileceğim benimle oradan konuşmak isteyen bir bayan olursa daha çok iyi olur.

Yaşım 52 bekar bir erkeğim. Çalışıyorum aynı zamanda emekliyim. Bolu’da yaşıyorum. Yalnız yaşayan kendi halinde olan bir erkeğim. Buraya ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ama bir türlü kısmet olmamıştı. Şans bu güne denk geldi. Bolu’da kendime ait bir evim var.Maddi açıdan çok şükür bir sıkıntım yok. Çalışmamın sebebi hem alışkanlık boş duramamak hemde yalnızlık. Evde yada kahvede öyle yalnız oturmak yada boş boş oturmak bana göre değil hiç hayatım boyunca kahve yada gece hayatım gibi bir alışkanlığım olmadı. Daha önce bir evlilik yaptım ve eşimi çok erken kaybettim. Bundan bir çocuğum vardı. O kendine bir düzen yuva kurana kadar da kendimi çocuğuma adamıştım. Ancak şimdi yalnızlık benim için çekilmez bir şey oldu. Bence her insan hayatında bir bayanın olmasını yada birisinin olmasını ister. Çünkü yalnızlığı çeken çok iyi bilir ve beni çok iyi anlar ne demek istediğimi.Bazı şeylerin hayatta bazı şeylerin tekrarı yoktur. Mesela aşk gibi, sevgi gibi sevemek ve sevilmek gibi veya ölüm gibi veya hayat gibi. Bunların tekrarı yoktur. Ama insan yine de denemek ister. Çünkü tekrar bir yuva kurmak sıcak bir yuva kurmak ister. Ve bende istiyorum kendime bu yüzden dul bayan facebook konuşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, ağır başlı, samimi, sadık ailesi ile olmayı seven ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmeyi seven bir beyim. Kötü bir alışkanlığım yok. Hem önceliğim ailemin huzuru ve mutluluğu olmuştu halen de öyle ve bunu hayatıma girecek bir bayan arkadaşla tamamlamak isterim.

Bir bayanda aradığım özellikler yaşı 45-52 arası olabilir. Bakımlı sadık, kendine özenen, evine özenen saygılı, dürüst bir bayan arıyorum. Evine ailesine düşkün bazı şeyler çekmiş görmüş bir bayan olması bazı şeylerin ailenin değerini kıymetini bilen bir bayan arıyorum. Bolu’da yaşamak istemesi önemli. Daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir.Çocuğu da olabilir. Çalışmasını istemem evleneceğim bayanın. Çünkü ihtiyacı olmayacak.Dul bayan facebook konuşmak isteyen varsa benimle iletişim kurabilirler.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.