Dul Bayan Facebook Adresi
Başlık: Dul Bayan Facebook Adresi
Ekleme Tarihi: 2022-12-26

Dul bayan olan siteler veya arkadaşlık siteleri bir çok site var bununla alakalı ancak hepsinin güvenilir olduğu diye bir şey yok. Ve bu arkadaşlık sitelerinde olsun yada başka yerlerde olsun dul bayan facebook adresi olan yerler paylaşan yerler var. Veya kendileri paylaşıyorlar. Ancak hepsi gerçekten doğru olmayabiliyor.

Bu ilanı açma sebebim başıma gelen bir olayı anlatmak ve buna vesile olarak belki aradığım kişiyi hayatımı birleştirebileceğim bayanı burada bulurum diye bu ilanı bu arkadaşlık sitesinde açmak istedim.Daha önce bir arkadaşlık sitesinde bulundum. Ve orada bir tane dul bayan facebook adresi ile karşılaştım bunu kendisi bırakmış ancak sahte bir hesap bırakarak yapmış bunu da ben o adrese inanım eklediğim zaman anladım. Tabi bütün her şey bu gibi ortamlarda gerçek değil bunu bende biliyorum ancak işte yine de insan inanıyor ve bunu yanlış olduğunu düşünsem de yine de bir kez karşıma çıkınca denemek istedim. Ve insan hatayı yaparak öğrenir bende bu şekilde öğrendim. Aslında bu olayı anlatarak burada bir arkadaş edinmek ve burada gerçekten evleneceğim hayatımı birleştirebileceğimi düşündüğüm bir bayanla arkadaşlık kurmak ve ciddi olarak evlenmeyi düşünen amaçlayan bir bayan arkadaşla hayatımı birleştirmek isterim. Niyetim aslen bu. 48 yaşında yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var. Annesinde kalıyor hafta sonları benim yanıma gelir. Hafta sonumu çocuğuma ayırırım genellikle. Artık bende mutlu huzurlu olabileceğim sevip sevebileceğim sevgi göreceğim bir yuva sıcak bir ailem olsun istiyorum. Kayseri’de yaşıyorum ve evlendikten sonra da burada yaşamak isterim.

Sizde benim gibi bu şekilde bir şeyle karşılaşmış olabilirsiniz dul bayan facebook adresi paylaşıp size karşı sahte hesaplarla yaklaşan da olabilir. Ben her hesabın erkek olsun bayan olsun sahte olmadığını söylemek isterim. Konuşabileceğim tanışabileceğim arkadaşlık yapacak bir bayan arkadaş istiyorum. Ve anlaştıktan sonra ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.