Dul Bayan Evlilik İlanları
Başlık: Dul Bayan Evlilik İlanları
Ekleme Tarihi: 2022-06-08

Ben dul bir bayan olarak önceden yaptığım hatayı yapmamak ve hayatımda ki doğru insanı bulmak için buraya ilan açmak istedim. Açıkçası pek emin olamadım ilk başta üye olup mu katılsam yoksa böyle bu şekilde ücretsiz ilan açılan bir siteye mi yazsam emin olamadım. Ancak sonra diğer ilanlara bakınca burası daha cazip gözüktü gözüme. Ve dul bayan evlilik ilanları adlı bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak isterim.

Buraya katılım amacım yada ilan amacım başlıktan da anlaşıldığı üzere dul bayan evlilik ilanları ile ilgili bir amaç. Yani gerçekten evlenmek için hayatındaki doğru kişiyi burada bulabileceğime inandığım için buraya bu arkadaşlık sitesine ilan oluşturmak istedim. Herkes hayatının bir döneminde hata yapmış yada yanlış seçimler yapmıştır. Ya cahillikten yada çok sevdiğinden yada o an öyle olması gerektiği için herkes yapmıştır. Çünkü hatasız kul olmaz ben buna inanırım. Ama önemli olan insanları yadırgamamak ön yargılı olmamak ve ilk başta karşı tarafı dinleyip anlamak empati kurmak onun yerine kendini koyarak anlamaya çalışmak önemlidir diye düşünüyorum.Yaşım 37 dul bir bayanım. Daha önce 18 yaşında ailemi karşıma alarak sevdiğim adam ile evlendim. Ama çok büyük bir hata yapmışım. Çünkü ben ne kadar aşık olsam sevsem de bir insanı tam iyi tanıyamazsın. Ve evlendikten sonra ailem benimle konuşmayı kesti ve eşim olacak kişi de çok değişti. Normalde ailemin maddi durumu iyi evin tek kızı ve çocuğuydum. Çok nazlı yetişmiştim. Ve onlara böyle bir şey yapmak büyük bir hayal kırılığı yarattı sanırım çünkü şimdi daha iyi anlıyorum.3 sene evli kaldıktan sonra ben artık yapamayacağıma karar verdim ve boşandık. Çünkü evlendiğim aşık olduğum adam gitti yerine bambaşka bir insan geldi ve ben artık yapamıyordum. Ve ayrıldık.Ondan sonra kendime ait hiç bir kimseyi sokmadan bu zamana kadar geldim. Şimdi çalışıyorum kendime ait küçük te olsa bir ev aldım ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum.

Ancak şimdi kendime uygun anlaşabileceğim uyum sağlayabileğim bir ev aile yuva kurmayı isteyen birisiyle tanışıp evlenmek istiyorum. Bu nedenden dolayı dul bayan evlilik ilanları bakmıştım ancak kendime uygun bir şey bulamadım bu nedenle kendim bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, anlayışlı evine ailesine düşkün sahip çıkabilecek ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Anlayışlı eşiyle iyi anlaşan onu dinleyen bir arkadaş gibi olabilecek birisini arıyorum. Ciddi evlenmek isteyen beylerin yazmasını isterim. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Yaşı 38-48 arası olabilir. Gece hayatı ve kötü bir alışkanlığı olmasını istemem. Ciddi evlilik arayan beylerin yazmasını isterim. Daha ayrıntılı şekilde sormak istediğiniz olursa konuştuğumuz zaman sorabilirsiniz. Dürüstlük benim için her şeydir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.