Dul Bayan Evlenmek İstiyorum
Başlık: Dul Bayan Evlenmek İstiyorum
Ekleme Tarihi: 2022-12-24

Ben evlenmek amacıyla buraya ilan açmak istedim. Yaşım 53 emekli kendi halinde yaşayan bir beyim. Çalışıyorum ve aynı zamanda emekliyim. Çünkü ancak çalışarak kendimi yalnız hissetmiyorum ve kendimi bu şekilde oyalıyorum. Dul bayan evlenmek istiyorum bu amaçla burada bulunmaktayım.

Rize’de yaşıyorum. Evlendikten sonra da burada yaşamak isterim. Çünkü kurulu bir düzenim ve hayatım var onu bozmak istemiyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı, kültürlü bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Uzun zaman oldu ve bir çocuğum var oda büyüdü kendine ait bir düzen yuva kurdu. Ancak ben yalnız olmak istemiyorum daha hayatımı birleştirebileceğim hayatıma ortak olacak kendime bir dul bayan evlenmek istiyorum .Çünkü gerçekten yalnızlık çok zor bence kimse yalnız olmayı yalnız kalmayı hak etmez.Sıcak bir yuva eve geldiğimde artık sıcaklık hissetmek istediğimden dolayı bende artık bu kalan ömrümün geri kalanında mutlu olmak istediğimden dolayı kendime bir bayan eş arıyorum. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesini seven bir erkeğim. Bundan sonra ki hayatımda evlendikten sonra koluma takıp gezmek onunla vakit geçirmek sıcak bir yuva sıcak bir aile kurmak istiyorum.

Aradığım bayanda kriterler. Dürüst, saygılı, samimi, içten olmasını isterim. Ailesine evine düşkün bir bayan olmasını eşine karşı saygılı samimi olmasını isterim. Evlendikten sonra Rize’de yaşamak istemesi benim için önemli. Hayatta bir şeyler görmüş geçirmiş bir bayan ve cidden evlenmek isteyen artık bir yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 46-53 arası olabilir. Çalışmasını istemem ve bunun nedeni evlendikten sonra eşimle vakit geçirmek istememden kaynaklanıyor yoksa başka bir nedeni yok.Başka bir sebepten ötürü değil yanlış anlaşılmak istemem. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz.Dul bayan evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen bir bayanla ciddi düşünmek isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.