Dul Bayan Evlenmek İsteyenler
Başlık: Dul Bayan Evlenmek İsteyenler
Ekleme Tarihi: 2022-06-08

Merhabalar öncelikle herkese iyi günler ilanımı okuyan okumayan cevap yazan yazmayan olsun herkese şimdiden teşekkür ederim. Öncelikle burada yada bir arkadaşlık sitesi aramaya başlama sebebimi açıklayayım size. Ben kendime dul bayan evlenmek isteyenler bayan arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı buraya bir arkadaşlık sitesi baktım ve bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Yaşım 52 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim çok erken yaşta vefat etti. Ve iki çocuğumu ben tek başıma büyüttüm. Şimdi ikisi de kendine ait bir düzen ve yuva kurdular çok şükür ve bu zaman zarfında bende hem işimle çocuklarımla ilgilendim. Halen de ilgileniyorum ne kadar kendilerine bir düzen ayrı bir yuva kurmuş olsalar da bir elim onların üzerinde.Ancak onlar üniversite ve kendilerine ait bir yuva kurup gittikten sonra ben büyük bir yalnızlık çekmeye başladım. İlk başta hemen kendimi bu gibi arkadaşlık sitelerine vermek istemedim ve kendi halimde bu yalnızlığımı giderecek işlerle meşgul olmaya çare aradım. Kendime bir iş yeri açtım onu işletiyorum. Bir süre onla iş yerini kurmakla filan zamanım geçti tabi bu gün içinde ama akşam olup eve geldiğimde aynı yalnızlık hissi duruyordu. Ve bu her gün artarak daha da büyüdü ve şuan çekilmez bir boyuta ulaştı. Umarım buraya yazma sebebimi neden kendime dul bayan evlenmek isteyenler bayan arkadaş aradığımı biraz olsun açıklaya bilmiştirim. Dürüst, saygılı, ağır başlı nazik kibar anlayışlı eşini dinleyen eşinin mutlu olması için uğraşan ailesine sahip çıkan ve çıkabilecek bir beyim. Afyon’da yaşıyorum. Kendime ait bir evim iş yerim var. Aynı zamanda emekliyim. Maddi bir zorluk çekmiyorum Ve gerçekten evlenmek amacı ile burada bulunmaktayım.

Bir bayanda aradığım özellikler ilk başta evliliği amaçlayan dürüst,samimi, sıcak kanlı, eşine ailesine kıymet veren sahip çıkabilen olgun kendine güvenen bakımlı ailesine eşiyle birlikte vakit geçirmesini seven ailesi ile birlikte olmaktan mutluluk duyan bir dul bayan evlenmek isteyenler bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-50 arası olabilir. Ciddi hayatını birleştirmek isteyen ve evliliği amaçlayan bayanların yazmasını isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.