Dul Bayan Evlenmek İsteyen
Başlık: Dul Bayan Evlenmek İsteyen
Ekleme Tarihi: 2022-12-24

Ben bekar 36 yaşında bir erkeğim. Daha önce üyelik gerektiren bir profil oluşturarak konuşabildiğin bir arkadaşlık sitesinde bulundum. Ama ne yazık ki istediğim sonucu alamadım. Çünkü niyetim ciddi ve gerçekten evlenmek isteyen bir dul bayan evlenmek isteyen bayan arkadaş aramaktı.

Ve iletişim kuranlar genellikle arkadaşlık sohbet amaçlı konuşmak istiyorlardı. Ve ben bunu istemedim. Ve oradan arkadaşlık sitesinden çıktım. Sonra kendime bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya bir ilan açarak dul bayan evlenmek isteyen bayanlara bayan arkadaşlara kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim. İzmir’de yaşıyorum. Çalışıyorum düzenli bir işim ve gelirim var. Çok şükür buna da. Dürüst, saygılı, sadık, samimi, kibar , nazik , anlayışlı bir beyim. Daha önce kısa süreli bir evlilik geçti başımdan ancak anlaşamadık ve boşandık. Ortak kararımız olarak. Bu evliliğimden çocuğum yok. Evlendikten sonra İzmir’de yaşamak isterim. Aile bağlarımız kuvvetli aileye düşkün sıcak bir yuva kurmak isteyen bir beyim.Ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile birlikte olmayı seven ailesine düşkün bir beyim. Hayatta her şeyin bir anlamı vardır benim için ben de hayatıma bu şekilde bakıyorum. Ve bu nedenden dolayı hayatımda artık sıcak bir yuva kurmak ve mutlu olmak ve mutlu etmek istiyorum. Kendi hayatını kurmak isteyen sıcak bir yuvayı gülen mutlu olan bir eş ve güzel bir aile kurmak istiyorum.

Aradığım bayan da istediklerim çok fazla bir şey değil.Öncelikle yaşı 30-36 olabilir. Dul bayan evlenmek isteyen bayan arkadaş olması ve geçekten niyeti evlenmek isteyen bayanların yazmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İzmir’de yaşamak istemesi benim için önemli. Çalışmak istemesi veya istememesi benim için önemli değil. Ben ne karar verirse versin evlendiğim kadının eşim olan kişinin arkasında dururum. Ben sadece öyle sıradan bir evlilik değil. Birbirimizin arkadaşı sırdaşı dostu olabileceğimiz o şekilde bir evlilik istiyorum. Bana karşı samimi olmalı. Benim gibi sıcak bir yuva kurmak isteyen dürüst, samimi, sıcak kanlı, ailesine düşkün ailesine sahip çıkabilecek aile kıymeti ve bir şeylerin kıymetini bilen anlayan mutlu olabilecek ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum kendime.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.