Dul Bayan Evlenme İlanları
Başlık: Dul Bayan Evlenme İlanları
Ekleme Tarihi: 2022-06-08

İyi günler ben yaşım 52 bekar bir erkeğim. Amasya’da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık boşandık ve iki çocuğum var. Benimle kalıyorlardı. Şimdi ikisi de evlendi kendilerine bir düzen yuva kurdu. Ve bende kendime bir bayan arkadaş dul bayan evlenme ilanları bakar iken buldum.

Sebebi de gerçekten evlenmek isteyen bir beyim. Niyetim ciddi bir evlilik bir düzen kurmak ve kendime bir yuva kurmak için burada bulunmaktayım. Emekliyim. Amasya’da kendime ait bir evim var. Ve internetten kendime dul bayan evlenme ilanları baktım ancak pek bulamadım. Ve bu nedenle kendime ilan açmak istedim. Çünkü dışarıda sosyal bir çevrem yada herhangi bir arkadaşım çok yok ve bu yaştan sonra dışarıda evlenecek insanı tanışacağın kişiyi bulmak zor oluyor. Ve bende bu nedenden dolayı kendime göre bu arkadaşlık sitesini buldum ve burada kendimi açıklamak tanıtmak istiyorum. Dürüst, saygılı, nazik, kibar bir beyim. Hayatını hem çalışarak ve bir şeyler başarmak için ileride rahat etmek için geçirdim. Çok şükür maddi ve manevi yönde kendimi evliliğe hazır hissediyorum. Ancak ben kendime evleneceğim doğru insanı doğru kişiyi bulmayı ümit ediyorum. Yalnızlık gerçekten zor benim gibi olan anlayan birisi beni anlar diye düşünüyorum. Sıcak bir aile olmayı sıcak bir yuvayı özlüyorum. Ailesine evine düşkün bir beyim. Ailesi mutlu olunca mutlu olan bir beyim. Evimde sıcak bir gülümseme bir kadın olsun istiyorum bende. Bence evi ev yapan sıcak yapan bir kadındır. Çünkü bir kadının varlığı sıcaklığı o evi daha da sıcak yapar bir huzur mutluluk verir. Bende bunu istediğimden dolayı kendime bir eş evleneceğim insanı bulmak istiyorum.

Aradığım bayan da özellikler. Yaşı 45-52 arası olabilir. Amasya’da yaşamak istemesi benim için önemli. Dürüst, saygılı, samimi, ailesine düşkün, ailesinin evinin yuvanın kıymetini bilen bir bayan arkadaş dul bayan evlenme ilanları veren benim gibi hayatını birleştirmek isteyen bir bayan arkadaş varsa iletişim kurmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sıkıntı olmaz. Önemli olan bana karşı dürüst olsun yeter.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.