Dul Bayan Erkek Arayanlar
Başlık: Dul Bayan Erkek Arayanlar
Ekleme Tarihi: 2021-11-23

Ben 54 yaşında bekar çalışan kendine ait bir iş yeri olan ve Sakarya’da yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ama ancak anlaşamadık boşandık. Kısmet değilmiş demek ki. Ben de dul bayan erkek arayanlar başlıklı bir ilan açmak istedim.

Gayet mantıklı hayata karşı ciddi bakan ağır başlı oldun bir beyim. Aynı zamanda emekliyim. Ancak yalnızlıktan dolayı kendime küçük bir dükkan açtım ve onu işletiyorum hem vakit geçirmiş oluyorum hemde ek gelir oluyor. Benim için iyi bir durum. Çünkü yalnızlığı eve gidince hissediyorum ve bu beni bira olsun iyi ediyor. biliyor musunuz özledim sıcak bir aile ortamını arkadaşlarıma çevreme bakıyorum ve büyük bir özlem hasret oluşuyor içimde. Bir burukluk oluşuyor.O insanların aile ortamına evlerindeki mutluluğa huzura imreniyorum. Ve bu sebepten ötürü zaten buraya bir arkadaşlık sitesine ilan açma fikri geldi. Belki hayatıma girecek bir bayan arkadaş bulurum diye dul bayan erkek arayanlar diye ilan açmak ve dul bayanlara ulaşmak istedim. Kültürlü, okumuş dürüst güvenilir sadık aile özlemi çeken aile ortamını özleyen evine ve ailesine düşkün bir beyim. Bir önceki evliliğimden bir çocuğum var ve o artık kendisine ait bir düzen kurmayı başardı. Artık arada bir gelir oldu. VE bu yalnızlığımı giderecek bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Artık çünkü yalnız olmak istemiyorum. Bu yalnızlıkla baş edemiyorum.Kibar nazik kadına iyi davranan eşimi koluma takıp gezmek ailemle mutlu huzurlu olmak birbirimizi anlayabileceğimiz dinleyebileceğimiz hayat arkadaşı hayatı birlikte paylaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Sakarya’da yaşamak isterim. Çünkü belli bir düzenim var ve bozmak istemiyorum bunu.

Aradığım bayan arkadaş dul bayan erkek arayanlar kriterlerim yaşı öncelikle 45-54 arası olabilir. Dürüst,sadık, aile özlemi çeken benim gibi bir şeyler çekmiş görmüş ve artık evliliğin anlamını kıymetini bilen hayatını birlikte geçirebileceğini düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.Ve bu konuda ciddi düşünen evliliği düşünen bayanların yazmasını isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.