Dul Bayan Elbistan
Başlık: Dul Bayan Elbistan
Ekleme Tarihi: 2023-07-16

Merhabalar ben 38 yaşında bekar bir erkeğim. Kahramanmaraş’ta yaşıyorum.Yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Hafta sonları benimle kalıyor hafta içi annesi ile kalıyor.Buraya ilan açma sebebim dul bayan Elbistan ilanını açmak istedim.

Çünkü kendime evlenecek hayatımı birleştirebileceğim anlaşıla bileceğim kendime hayatıma göre dul bayan Elbistan yaşayacak benimle bir hayat kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yaşıyorum. Kendime ait bir evim ve düzenli bir işim ve gelirim var. Maddi durumum gayet iyi bir sıkıntım yok çok şükür. Ailesine evine düşkün ailesi eviyle vakit geçirmesini seven bir beyim. Hiçbir kötü alışkanlığım veya gece hayatım yok. Öyle bir alışkanlığım çocukluğumdan beri yok. Evin tek çocuğuyum ve ailem beni gayet güzel bir birey olarak yetiştirdi. Ben hayata ciddi bakan ve ciddi anlamında bir şeyler yapmaya hep daha iyisini yapmaya çalışan bir beyim. Herkesin kendine göre bir düzeni ve alışkanlıkları vardır. Benim için de hep daha fazla çalışmak daha iyi yerlere gelmek bir şeyler başarmaktır. Her zaman daha fazlası için uğraşırım. Dürüst, saygılı, aile bağları kuvvetli olan, kibar, nazik, samimi bir beyimdir. Hayatımda ki birisiyle bir gün karşılacağız sanki bir yerlerde ve ona kalbimi ömrümü verecek onu hep sevecek birisini arıyorum. Benim için eşimin mutluluğu benim mutluluğumdur. Ben ailesi mutlu olunca bende mutlu olan ailesi huzurlu olunca bende huzurlu olan bir beyim.

Bir bayanda aradığım kriterler, dürüst,saygılı,samimi, sıcak kanlı, ailesine düşkün, sadık, ailesine kıymet veren ailesi ile vakit geçirmesini eğlenmesini gezmesini seven ailesi ile birlikte zaman geçirmesini seven ve aile bağları kuvvetli olan bir bayan arıyorum. Dul bayan Elbistan yaşamak isteyen ve benimle bir ömür boyu mutlu olmak isteyen bayan arkadaşları beklerim. Yaşı 30-38 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu olması da benim için sorun olmaz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.