Dul Bayan Düzce
Başlık: Dul Bayan Düzce
Ekleme Tarihi: 2022-12-23

Merhabalar ben Düzce’de yalnız yaşayan dul bir erkeğim. Tabi şimdi günümüz zamanımız da bekar demek daha doğru sanırım.Yaşım 51 , çalışıyorum ve aynı zamanda emekliyim.Bu ilanı açma sebebim belli bir yaştan sonra insan yalnızlığını çok hisseder oluyor ve bu nedenden dolayı kendime dul bayan Düzce yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim aradığım kadından çok eş ten çok hayat arkadaşı olabilecek şu kalan zamanımızda birbirimizi anlayabileceğimiz temiz kalpli konuşabileceğim yanında huzuru bulabileceğim bir hanımefendi arıyorum. O yüzden dul bayan Düzce ilanını açmak istedim. Belki ilgilenen olur diye ve hayatını birleştirmek isteyen bir bayan olur diye. Herkes hayatının da yalnızlığa düşüyor bu bazen yanlış seçimler sonucu boşanarak yad eşini kaybederek ben eşimi kaybettim ve uzun zaman bekardım. Ancak şimdi çocuklar da kendilerine bir yuva kurunca ve evde yalnız olunca yalnızlığımı daha çok hisseder oldum. Kimse bence yalnızlığı hak etmiyor. Bu yüzden emekli olduğum halde çalışıyorum çünkü eve girmek istemiyorum. İnanın duvarlar insanın üstüne üstüne geliyor. Küçük bir mobilya dükkanım var onu işletiyorum. Çok şükür maddi yönden bir sıkıntı çekmiyorum eğer evleneceğim doğru insanı bulursam da Düzce’de yaşamak istiyorum.Çünkü kendi evim işim her şeyim burada başka bir yerde tekrar başlamak istemem. Dürüst, çalışkan, gazete okumasını seven, bakımlı, titiz bir beyim. Etrafımda saygı duyulan ve insanlara karşı samimi olan bir beyim.

Aradığım hanım efendi dürüst, ailesine düşkün, ailesine sahip çıkabilecek hayatı görmüş geçirmiş bir şeylerin kıymetini anlamış temiz kalpli bir bayan arkadaş arıyorum. Ailesi ile vakit geçirmeyi sevmesi benim için önemli. Bundan sonra ki hayatında mutlu olmak isteyen dul bayan arkadaşları beklerim. Yaşı 45-50 arası olabilir. Ciddi olan evlenmeyi düşünen dul bayan Düzce ilanımla ilgilenen hanım efendileri beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.