Dul Bayan Düşürme
Başlık: Dul Bayan Düşürme
Ekleme Tarihi: 2023-07-15

İstediğiniz kişilerle arkadaşlık yapmak istediğiniz şekilde arkadaşlık yapmak edinmek için bazen dul bayan düşürme hatlarına veya arkadaşlık sitelerinde dul bayan ile arkadaşlık yapmak isteyen bir sürü erkek vardır.

Ama insanların gözünde bu kadar yanlış anlaşılma dul deyince bu kadar insanların üstüne gelmek bence çok yanlış. Bu hayatta insanın başına her şey gelebilir. Ve boşanmak evlenmek ölüm olsun her şey başına gelebilir. Yani dul olmak da bunlardan farklı bir şey değil. Dul olunca insanların gözünde değişiyorsun . Hele bu küçük bir yerde yaşayan bir kişi için daha da zor bir hale geliyor. İnternet’te veya arkadaşlık sitelerinde ne istersen onu bulabilirsin dul bayan mı istiyorsun karşılıklı anlaştıktan sonra bulabilirsin. Ya da bekar bayan veya erkek mi arıyorsun bulabilirsin. Ama gerçek hayatta dul bayan olmak dışarıda dünyada çok zor bana göre çünkü insanların bakış açısı sana farklı oluyor. Ama arkadaşlık sitelerinde dul bayan düşürme isteyebilirsin ve onla bir şeyleri daha iyi paylaşabileceğini düşünebilirsin. Bu dediğimi yanlış anlamayın benim demek istediğim karşı taraftaki de erkek de dul olabilir ve dul bir bayan isteyebilir. Çünkü bir şeyler yaşamış başından bir şeyler geçirmiş ve hayatı görmüş geçirmiş olması ile bir şeylerin iki kişi de aynı şeyi yaşamış ise o iki kişide birbirini daha iyi anlayabilir daha iyi sohbet edebilir diye düşünüyorum. Ve bende bu yüzden bu ilanla ilgili ilanıma başlamak ve açmak istedim.

Dul bir bayan olarak ve çok genç dul kaldım çünkü anlaşamadık ve ben ne kadar yürütmek istesem de bir taraf istemeyince olmuyor ve ayrıldık. Ondan sonra hayatıma kimse girmedi. Ve küçük bir yerde gerçekten dul olmak hayatı daha da zorlaştırıyor. Benim isteğim yukarıda da bahsettiğim gibi dul bayan düşürme amaçlı değil de benim gibi dul olan bir beyle tanışmak ve sohbet edebilmek ve arkadaşlık yapmak amacıyla burada bulunmaktayım.

10 Yorum

  1. Merhaba ismim bahtik seni gorince asik oldum o yuzdende yazmak zorunda kaldym cnm istersen tanisalim bu arada memnun oldum cnm seni gordugume

  2. Merhaba nasılsın seninle arkadaş olmak istiyorum birlikte güzel zamanlar geçinmek istiyorum tâbi sen istiyorsan.

  3. Istanbul boy 180 kilo 92 özgūveni olan sosyalımdır emekliyim maddi ve manevi mutevazi bir yaşantım var ev araba var huzurlu yaşamak istiyorum mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorum haftanın beş gūnū yūzerim yūrūyūş yaparım atletik biriyim dönūş yaparsanız detaylı konuşalım tlf.

  4. Dul bayan düşürme tabiriniz bence hiç doğru değil ve yakışık almamış, Doğru cümleler kursaydınız daha çok ilgi çekerdi.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.