Dul Bayan Dost Arıyorum
Başlık: Dul Bayan Dost Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-12-23

Ben yalnızlık çeken insanların yalnız olmaması gerekmiyor bence bu yalnızlığı çeken bu yalnızlığı benim gibi çeken birisi ancak beni anlayabilir. Bu yüzden bir arkadaşlık sitesinde kendime bir ilan açarak duygularımı yalnızlığı dile getirmek ve bir arkadaş edinmek için dul bayan dost arıyorum kendime.

Şimdi biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 52 dul bir erkeğim. Yalnız yaşıyorum. 2 çocuğum var ikisi de büyüdü kendisine ait bir aile kurdular. Ben eşimi yıllar önce bir trafik kazasında kaybettim çok severek evlenmiştik ve onu kaybettiğimde çocuklarıma hem anne hem baba oldum. Hiç bir zaman tekrar evlenmeyi düşünmedim. Ancak onlar gidince yalnızlığım hayata bakış açım değişti yalnızlık artık çok ağır gelmeye başladı siz bilir misiniz eve geldiğinizde evde konuşacak kimsenin olmaması duvarların insanın üstüne üstüne gelmesinin duygularını söyleyecek yanında rahat hissedeceğiniz yanında huzur bulduğunuz bir kişinin olmaması kalbinizi yüreğinizi o kişiye adayacak kalan son zamanlarında bir şeyler paylaşabileceğin yanında kimse olmamasın ne demek olduğunu bilir misiniz. Sabah kalktığın da akşam eve geldiğinde sıcak bir gülümseme sıcak bir çift söz söylemek insanı iki tarafı da ne kadar mutlu eder ama ben o durumu yaşayamıyorum. Bu yüzden kendime beni anlayacak beni sevecek bu hayatta bir kez daha şansımı denemek için dul bayan dost arıyorum kendime. Ben hayatta kendime kadın aramıyorum. Beni anlayacak beni dinleyecek bir şeyler paylaşabileceğim hayatı birlikte götürebileceğim hayatıma arkadaş dost arıyorum. Çünkü her şey aynı yatağı paylaşmaktan geçmiyor bana göre evlilik bu değil.

Sivas’ta yaşıyorum ve benim gibi hayatı görmüş bir şeylerin değerini kıymetini anlamış bir şeyler yaşamış dul bayan dost arıyorum kendime. Lütfen evliliği düşünmeyen bayanlar yazmasın. Benim amacım hem kendimi hem eğer evlenirsem evlendiğim bayanı mutlu etmek istediğimden dolayı artık eve geldiğimde yada sabah uyandığımda sıcak bir gülümseme aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.