Dul Bayan Diyarbakır
Başlık: Dul Bayan Diyarbakır
Ekleme Tarihi: 2022-12-23

Ben 47 yaşında bekar bir erkeğim. Yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Aslında tam evlilikte sayılmaz bir hafta kadar evli kaldık ve ayrıldık. Bu nedenden dolayı bir daha evlenmeyi düşünmemiştim. Ancak şimdi kendime dul bayan Diyarbakır ilanı açmak istedim.

Biraz hayatımı kendimi tanıtayım size ki bana yazar iken aklınızda bir fikir oluşsun ve eğer uygunsam size o zaman yazmanızı öneririm. Çünkü bir insan o kişi hakkında bir şey bilmiyorsan tanımakta istemezsin bu yüzden ilk tanımak az da olsa tanımak ve ona göre yazmak önemli benim için. Az önce dediğim gibi bir evlilik yaptım ancak olmadı ve bir hafta kadar evli kaldık. Sonra ayrıldık. Sebebini eğer bana yazan olursa o zaman söylerim burada genel olarak yazmak istemiyorum. Bunları tanışacağım kişiye dürüstçe açıklayacağıma söz verebilirim ama. Çalışıyorum kendime ait bir iş yerim ve evim var. Maddi yönden kendini hazır hissediyorum. Dürüst bir hayatı olan yaşantısı olan bir beyim. Saygılı, samimi, kibar, nazik bir beyim. Amacım hayatımı birleştirebileceğim beni anlayabilecek düzenli bir hayat evlilik amacı ile buraya dul bayan Diyarbakır ilanını açmak hayatımda bana çok mantıklı geldi. Bir arkadaşlık sitesine ilan açma isteği ise artık dışarıda öyle herkesle arkadaşlık kuran veya aile kurmayı amaçlayan birisini bulamıyor insan. Bu yüzden burada bir arkadaşlık sitesinde bu konuyu açmak ve paylaşmak istedim.

Aradığım bayan dürüst, samimi, içten olmalı. Ailesine düşkün, ailesine sahip çıkabilecek ailesini önemseyecek bir bayan arıyorum. Çalışıp çalışmaması ona karşı bir şey. Dul bayan Diyarbakır yaşamak istemesi ve burada yaşamak istemesi benim için önemli bence. Bu nedenden dolayı Diyarbakır’da yaşamak isteyen bir bayan olması önemli. Yaşı 40-47 arası olabilir. Dul ve çocuğu olması da benim için önemli değildir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.