Dul Bayan Denizli
Başlık: Dul Bayan Denizli
Ekleme Tarihi: 2022-12-17

Ben Denizli’den aranıza katılıyorum. Bu ilanı açmadan önce genel olarak arkadaşlık sitelerine baktım ve kendime uygun bir ilan açmak için dul bayan Denizli ilanını açmak bana mantıklı geldi. Artık sosyalleşmek için bir şekilde arkadaşlık sitelerinde vakit geçiriyor. Ve bende bu yalnızlığımı gidermek için kendime bana uygun ruhuma kalbime aklıma hitap eden bir arkadaş bulmak için bu ilanı oluşturuyorum.

Yaşım 41 dul daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de büyüdü kendilerine ait bir düzen kurdular. Emekliyim. Kendime ait Denizli’de evim var. Bundan sonra hayatımı yaşamak gezmek eğlenmek istiyorum. Çünkü boşandıktan sonra bu yaşıma kadar çocuklarımı tek yetiştirdim. Kimseye muhtaç etmeden her şeylerini karşılamaya her dertlerini çözmeye çalıştım. Hayatımı çocuklarıma evime verdim. Bundan şikayet etmiyorum aslında vicdanım gönlüm oldukça rahat ve huzurlu mutlu hissediyorum. Çünkü çocuklarımı çok güzel bir birey olacak şekilde yetiştirdiğime inanıyorum. Dürüst, saygılı bir insan olarak yetiştirdim onları. Ve çocuklarımın da izni olarak hayatıma arkadaş olabilecek beni mutlu edebilecek birbirimize kalan ömrümüzde arkadaş dost eş olabilecek birbirimizin kıymetini değerini mutluluğumuzu düşünerek hareket edecek kırmayacak bir erkek bir bey arıyorum. Dürüst, sadık, eşimden yada çocuklarımdan yani ailemden hiçbir şey saklamayan, açık sözlü, samimi bir bayanım. Bakımlı ve kendine özenen bir bayanım. Bundan sonra ki hayatımda gezmek eşimi koluma takıp gezmek eğlenmek yeni yerler görmek istiyorum. Çünkü hiçbir zaman bunları yapamadım ve artık bende yapmak ailem ile mutlu olmak huzurlu olmak eşimle birlikte vakit geçirmek her şeyi birlikte yapmak birbirimize arkadaş dost olabileceğimiz hayatımızı bundan sonra birleştirebileceğimiz bir bey arıyorum. Bu nedenden dolayı dul bayan Denizli ilanını açmak istedim.

Bir beyde aradığım özellikler dürüst, sadık, eşine ailesine önem değer veren benim gibi yalnızlık çeken eşten önce arkadaş dost olabilecek gece hayatı veya kötü alışkanlıkları olmasını istemem. Ailesiyle eşiyle birlikte vakit geçirmesini seven anlayışlı kibar nazik bir beyle tanışmak isterim. Maddi bir beklentim yok. Sadece emekli olmuş olabilir. Veya emekli değilse en azından ailesine bakabilecek bir gelire sahip olması benim için yeterli. Çünkü para mutluluk getirmiyor. Ben para pul istemiyorum. Artık hayatımı birlikte geçirebileceğim yanında huzuru mutluluğu bulabileceğim bir bey istiyorum. Benim gibi evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 42-50 arası olabilir. Çocuğu da olması benim için sorun teşkil etmez. Dul bayan Denizli ilanımla ilgilenen beylerin mesajlarını beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.