Dul Bayan Cep
Başlık: Dul Bayan Cep
Ekleme Tarihi: 2022-12-21

Yaşım 38 Kırşehir’de yalnız yaşayan dul bir bayanım. Buraya bu arkadaşlık sitesine yazma amacım herkes gibi arkadaşlık kurmak birisiyle tanışmak yeni insanlar tanımak amacı ile dul bayan cep den konuşmak isteyen numaramı aramak isteyen telefondan konuşmak isteyen beylerle konuşmak için burada bulunmaktayım.

Artık herkes internet ortamında sosyal ortamlarda kendine bir arkadaş aramak ya da eş bulma çabasında. Durum böyle olunca artık yalnızlık ağır geldiğin yalnız olmamak için bu gibi arkadaşlık sitelerinde takılan insanlar chat odalarında veya ücretli arkadaşlık sitelerine giren insanlar çoğaldı. Amaçları herkesin farklı olsa da tek bir amaç var yalnızlık herkesin ortak bir yönü var bu konuda kesin. Genellikle buraya yazan insanlar çoğu yalnızlık çekiyor konuşacak dertleşecek muhabbet edecek birisine ihtiyaç duyduğu veya yeni insanlar tanımak amacı ile olsun herkes bu gibi arkadaşlık sitelerine bakıyor. Ancak arkadaşlık kurmak için sadece bu çözüm değil. Bazen telefondan konuşmak sesli olarak konuşmak seviyeli sohbet etmek isteyen kişiler de oluyor. Ancak internet ortamında yada bir arkadaşlık sitesinde beni ara diye ekran karşına çıkınca istemeden de olsa o an onu aramak istiyorsun ve açılmayan bir telefon ile karşılaşıyorsun yada hadi çok büyük bir ihtimalle açıldı diyelim bir telefon numarası gerçek çıktı diyeli bu sefer de istediğin samimi sohbeti seviyeli dertleşme amaçlı aradığın kişiden aynı yakınlığı göremiyorsun ve büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorsun. Dul bayan cep aramak konuşmak istiyorsanız bence en doğru çözümü arkadaşlık kurduğunuz bir arkadaşlık sitesinde ileriye doğru anlaşıp samimi olduğunuz vakit onun numarasını isteyerek konuşabilirsiniz. Zaten sizi az da olsa tanıyan birisi oluyor ve telefondan konuşarak daha samimi olursunuz. İstediğiniz gibi açılabilirsiniz konuşabilirsiniz bence en güvenli yolu bu.

Ancak bazen insanlar aceleci davranıyor ve karşılarına bir sürü numara çıkıyor oysa bu numaraların sahte olduğunu aradıktan sonra çok geç anlıyorlar. Bir kimse açık açık numarasını vermez böyle çok kullanılan bir yerde kimse beni ara diye bir ekranla karşına çıkmaz. O nedenden dolayı arkadaşlık sitesinde arkadaşlık kurup konuştuğunuz samimi bir arkadaş varsa sohbet ilerdikçe birbirinize karşı dürüst oldukça zaten numaralar verilir ve daha samimi bir arkadaşlığın ilişkin başlangıcı olabilir.Dul bayan cep numaraları olsun normal bekar bayanların numaraları olsun bir fark yok bence.

1 Yorum

  1. Slm ben gaziantepten tayfun yaş 37 boy 175 kg 75 gerçek güvenli bayan arkadas varsa tanışmak isterim fark etmz dul bekar yaşada önem vermem yeterki gerçek insan olsun şehirde fark etmz gizlik te olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.