Dul Bayan Çanakkale
Başlık: Dul Bayan Çanakkale
Ekleme Tarihi: 2022-12-21

Merhabalar ben Çanakkale’de yalnız yaşayan dul bir erkeğim. Daha önce kısmet olmadı ne kadar bir ömrüm boyu onun yanında geçirmek istesem de olmadı ve boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Annesinde kalıyor hafta sonları da benimle kalıyor.Yaşım 49. Buraya ilan açma sebebim dul bayan Çanakkale de benimle birlikte yaşayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Dürüst, saygılı, kibar, nazik, kadına nazik bir çiçek gibi olduğunu düşünerek o şekilde davranan ince ruhlu anlayışlı bir beyim. Çanakkale’de yaşadığımı söyledim ancak buradan başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Nedeni ise burada kurulu bir düzenim işim evim var ve başka bir yerde tekrar bir düzen kurmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı benimle iletişme geçmek isteyen veya mesajıma cevap vermek tanımak isteyen bayanların Çanakkale’de yaşamak istemesi benim için önemlidir. Hiç kimse göründüğü gibi değildir. Bu yüzden ön yargılı olmamak gerekir. Bir kişiyi ancak konuştukları ile değil sana yaşattıkları ile sana hissettirdikleriyle tanırsın. Her zaman hayatında yaşadıklarının daha güzeli olacağına daha iyiye gideceğine inandım. Ve bu yüzden hayatımda bir kez daha şansımı denek kalbime yüreğime ruhuma mantığıma uygun bir bayanla tanışmak dul bayan Çanakkale yaşamak isteyen bir bayanla arkadaşlık yapmak hayatımı ömrümü adamak istiyorum. Bir insan bir kişi hayatının sonuna kadar o kişiyi sevmeli ve ben artık hem sevilmek hemde sevmek ailem ile mutlu olmak onunla birlikte vakit geçirmek aile özlemi ve aile hasretini gidermek istiyorum. Bir insan dibe vurduğu zaman ayağa kalmayı üzüldüğü zaman üzüntüsüyle baş etmenin yolunu konuşacak kimsesi olmadığında daha iyi anlıyor daha iyi bakıyor hayata inanın. Eve geldiğinde konuşacak kimsenin olmaması hayatını paylaşacağın ömrünü adayacağı sıkıntını yanında yorgunluğunu üzüntünü derdini sevincini mutluluğunu paylaşacağın kimsenin olmaması çok kötü bunu ancak benim gibi yalnız olan yalnız kalan anlar.

Ben kendime dul bayan Çanakkale yaşamak isteyen bir bayan arkadaşla hayatını birleştirmek isteyen ailesine bağlı düşkün ailesine sahip çıkabilecek kendime eşten çok hayat arkadaşı ömrümün sonuna kadar onunla geçirebileceğim yanında huzur mutluluk bulacağım ve aynısını o da benimle hissedecek bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışıp çalışmaması ona kalmış bir şey ben her ne karar verir ise arkasında olurum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Benim gibi evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Önemli olan dürüst yaklaşması evlenmeyi aile kurmayı istemesi ve samimi yaklaşmasıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.