Dul Bayan Burdur
Başlık: Dul Bayan Burdur
Ekleme Tarihi: 2022-12-20

İlk başta kendimi tanıtayım yaşım 45 dul bir bayanım. Çalışıyorum Burdur’da yalnız yaşayan çalışan bir bayanım. Bir çocuğum var ve evlendi kendine ait bir yuva kurdu. Buraya yazma amacım ise kendine hayat arkadaşı yada eş arayan erkeklere yönelik dul bayan Burdur ilanını açmak istedim.

Dürüst, bakımlı, kendine özenen, sıcak kanlı, samimi, içten davranan ve doğal bir bayanım. Neysem oyum dur. Hiçbir zaman başkası kimi davranmaya olmaya çalışmadım. Huzur evinde çalışıyorum. Orada yaşlı insanlara yardımcı oluyorum. Halimden gayet memnunum. Çalışmayı kendi ayakları üstünde duran dul bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ama ne yazık ki anlaşamadık boşandık. Kader bu insanın hayatında her şey başına gelebiliyor. Ama yalnızlık da çekilmiyor bunca zaman kendimi çocuğuma adadım bundan gram şikayetim yok yanlış anlaşılmasın sakin evladımı güzel dürüst saygılı bir bayan olarak yetiştirdim ve hiç kimseye muhtaç etmedim hem anne oldum hem baba oldum yeri geldi bir arkadaşı oldum. Bundan da gayet huzur ve mutluluk duyuyorum çünkü artık kendine ait bir yuva kurdu. Ama ben yalnız kaldım. Pek sosyal bir çevrem de yok . Sebebi de kimseye güvenemem den galiba. Çünkü dul bir bayan olarak yaşamak insanların bakışları yeterince rahatsız ediyor. Ve kendimi çocuğumu korumam gerekli bu yüzden kendimi insanlardan soyutladım. Tek aktivitem kızımla gezmek vakit geçirmekti geri kalanı zaten işte geçiyordu. Şuan da boş vaktim evde öyle evimle ilgilenerek geçiyor. Tek istediğim bundan sonra hayatımı birleştirebileceğim bir ömür yanımda olacak dul bayan Burdur yaşamak isteyen ve ailesine düşkün bir bey arıyorum.

Ciddi evlenmeyi düşünen dürüst, saygıluı, samimi, kibar, nazik bir bey arıyorum. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi seven bir bey arıyorum. Benimle Burdur’da yaşamasını isterim. Yada bu çevreden de olursa olur. Burdur’da yaşayan bir beyde olabilir. Benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için önemli değil. Bayana kibar nazik davranan eşiyle konuşacak dertleşecek bir bey arıyorum. İşi geliri yönden bir şey demek istemiyorum. Maddi amaçlar için burada değilim o şekilde tekliflerle gelmeyin ilgilenmem. Evlenmeyi hayatını birleştirmeyi düşünen ciddi beyleri beklerim. Ailesine bakabilecek her aklı başında olan bir beyin gelir konusunda bir fikri vardır. Bu nedenden dolayı maddi konuya değinmiyorum. Kötü alışkanlığı ve gece hayatı olamsını istemem çünkü çok çektim bundan ve ikinci bir defa çekmek istemiyorum. Çekemem zaten artık. Dul bayan Burdur dul bayan arayan erkeklerin evlenmeyi düşünen ciddi beylerin mesajlarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.