Dul Bayan Bulmak
Başlık: Dul Bayan Bulmak
Ekleme Tarihi: 2022-12-19

Yalnızlık ne demek bilir misiniz. Bir ömür boyu yanında huzur bulacağınızı düşündüğünüz kişi gidiyor size hiç bir şey demeden sizin nasıl hissettiğini düşünmeden çekip gidiyor. Ve yalnız kalıyorsunuz. Dul bayan bulmak için açtım bu ilanı çünkü artık bu yalnızlığı istemiyorum.

50 yaşındayım. Daha önce çok severek kaçarak evlendiğim bir bayan vardı. 18 yaşında evlendik. Çok sevdik birbirimizi çocukluk aşkımdı. O da beni seviyordu biliyorum. Gitmek istemezdi ama mecbur du gitti. 30 yaşında vefat etti sevdiğim kadın. 2 çocuğumuz vardı. Çok hastaydı ve kurtulamadı hastalık aldı benim sevdiğimi benden kopardı aldı. Uzun zaman da ben üzülürüm diye saklamıştı benden hastalığını son 1 sene çok ilerlediği zaman öğrendim çok geç kalmıştım belki kurtarabilirdik ama çok geç kalmıştım. O vefat ettikten sonra kendimi bıraktım tek düşündüğüm çocuklardı. Onları yetiştirdim. Annesizliği hissettirmemeye çalıştım. Çok şükür çok güzel iki evlat verdi bana ve onları yetiştirdim. İkisi de çok önce mutlu huzurlu bir yuva kurdular kendilerine çok şükür Allahım’a bu günümüze de şükür. Ama uzun zamandır yalnızlık çekiyorum çocuklar da gidince bu yalnızlığım iyice arttı aslında evlenmeyi hiç düşünmedim ancak hayatımın sonuna kadar yalnız olmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı hayatıma girecek dul bayan bulmak istedim.

Dürüst,saygılı, kibar, anlayışlı bir beyim. Emekliyim aynı zamanda kendime ait bir dükkanım var orada vakit geçiriyorum çalışıyorum.Kayseri’de yaşıyorum. Evim var. Tek istediğim dürüst ailesine düşkün hayatı görmüş geçirmiş sıcak kanlı samimi bir hayat arkadaşı arıyorum. Bu nedenle dul bayan bulmak ilanını açtım. İlgilenen ciddi düşünen bayanların mesajlarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.