Dul Bayan Bul
Başlık: Dul Bayan Bul
Ekleme Tarihi: 2022-12-17

Merhabalar ben ilk defa bir ilan açıyorum ve ilk defa bir arkadaşlık sitesinde kendime arkadaş yada eş artık bulabilirsem bunun için ilan açmak istedim. Dul bayan bul bu konu hakkında bana çok mantıklı geldi.

Herkesin boşluğa zaman zaman birilerine ihtiyacı olur bende şuan bu psikolojik durumu yaşıyorum galiba açıkça söylemek gerekirse kimsem kalmadı bu hayatta bir babam vardı ve o da çok zaman önce gitti. Şimdi yalnız tek başıma yaşıyorum. Zor biliyor musunuz yalnız olmak konuşacak iki çift laf edecek kimsen olmaması etrafında seni anlayan sana önem değer veren kimsenin olmaması kimsesiz olmak o kadar ağır ve zor ki. Ne yapacağını nasıl hissedeceğini bilmiyorsun. Sadece içinde kocaman bir boşluk var bakıyorsun etrafına ne sana değer var ne seni önemseyen birisi nede seni sevecek senin az da olsa yüzünü güldürmek isteyen biri var. İşte yalnızlık kelimelerle tarif edilemeyecek kadar büyük bir şey. Daha önce yanlış bir karar sonucu evlilik yaptım. Ve anlaşamadık boşandık. Ve cezasını çekmek bana kaldı. Ailem istemiyordu evliliği onaylamıyordu ve ben yine onu seçtim ve şimdi ki halime bak. Yaşım 35 dul çocuğum yok. Çalışan bir bayanım. Kendi ayakları üstünde duran kendini işine vermiş insanlardan soyutlanmış herkes gibi normal bir bayanım. Bakımlı kendine bakan kendine özenen dürüst, saygılı, sadık, aile kıymeti ve değeri bilen, açık sözlü bir bayanım.Bazen neden mi yalnız olmak istenir. Yalnız olunca birini bulamadığın için değil. Birilerine güvenemediği için insanlara artık güveni kalmadığı için yalnızdır. Birilerine güvenip pişman olduğu ve artık pişman olmaktan yorulduğu içindir. Artık dinlenmek istiyorum artık çok yoruldum. Çok kırıldım çok üzüldüm hiç bir suçum yokken hiç bir hatam yok iken hep pişman olan yalnız olan ben oldum. Çok kırılan güvenmek ister ve etrafında güvenebileceği birisi yoksa yalnız kalır. Bende şuan bu durumu yaşıyorum. Artık güvenmek istiyorum bende artık mutlu olmak istiyorum.

Aradığım bey dürüst, bana güven verebilecek bir eş koca dan çok benim arkadaşım babam annem kardeşim her şeyim olabilecek değer ve önemseyen kollarında huzur bulabileceğim omzuna başımı güvenle yaslayabileceğim bir erkek arıyorum. Yaşı 35-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış veya bekar veya çocuğu olabilir. Yeter ki bana dürüst olsun benim tek istediğim bu. Dul bayan bul veya bulmak arayan erkeklerin ve ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.