Dul Bayan Bolu
Başlık: Dul Bayan Bolu
Ekleme Tarihi: 2022-12-20

Merhaba ben Bolu’da yalnız yaşayan bekar bir erkeğim. Buraya ilan açmamda ki amaç ilk başta bunu söylemek isterim. Dul bayan Bolu ilanı oluşturmak istedim çünkü hayatımı adayabileceğim bir ömür onun yanında olmak isteyeceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bolu’da yaşıyorum. Yaşım 52 dul bir erkeğim. Bir çocuğum var büyüdü kendisine ait bir yuva kurdu. Bolu’da kendi evim ve küçük bir dükkanım var. Onu işletiyorum. Gelirim maddi durumum çok şükür iyi. Aynı zaman da emekliyim. Tek isteğim hayatta artık yalnız olmamak eve geldiğimde sıcak bir gülümseme sıcak bir sarılma eve geldiğimde dertleşe bileceğim yanında günün yorgunluğunu atabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.İnsanlar yalnız olmamalı bence gerçekten yalnızlığı çeken bilir ve anlar. Çünkü zor bir şey eve geldiğinde bomboş bir evle karşılaşmak konuşacak kimsenin olmaması gerçekten zor bir şey. İnsanın eve giresi gelmiyor. Çünkü biliyor ki evde bekleyen kimse yok. O duvarlar insanın nasıl üstüne üstüne geldiğini en az benim kadar çeken birisi bilir anlar. Bu yüzden kendime hayatıma uygun benimle bir ömür boyu yaşayabilecek hayatımı ömrümü yanında geçirebileceğim birbirimizin yalnızlığına çözüp olabilecek dul bayan Bolu yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Keşke kimse yalnız olmasa ama hayat bu insanın başına ne geleceği ne olacağı belli olmuyor.Dürüst bir yaşantısı olan etrafında saygı gören samimi kibar nazik hoş görülü bir beyim.

Aradığım bayanın da dürüst, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine bağlı, evine ailesine düşkün, bu hayatta bir kez daha şansını denemek isteyen ve Bolu’da yaşayabilecek içinde aile özlemi çeken yalnızlık çeken dul bayan Bolu ilanıma cevap verebilir. Yaşı 45-50 arası olabilir. Dul veya çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun teşkil etmez.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.