Dul Bayan Bingöl
Başlık: Dul Bayan Bingöl
Ekleme Tarihi: 2023-07-12

Hayatımı ömrümü adayabileceğim artık mutlu olmak istediğim ömrümün hayatımın sonuna kadar birlikte zaman geçirebileceğim bir dul bayan Bingöl yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşım 52 dul bir beyim. Eşimden yıllar önce ayrıldım. 2 çocuğum var büyüdüler ve kendilerine ait bir yuva bir düzen kurdular çok şükür bu günlerimize. Bingöl de yaşıyorum. Kendi evim var. Emekliyim. Ama aynı zamanda da çalışıyorum. Küçük bir kitapçı dükkanım var eski eserleri roman veya işte aklınıza gelebilecek her kitabı satıyorum. Kendi halinde yaşayan dürüst, sadık, saygılı, kibar ve anlayışlı bir beyim. Bu hayatta çok şey gördüm geçirdim. Her şeyi her duyguyu tattım ancak bir türlü mutlu huzurlu aile duygusunu tatmadım. İnsanların yalnız olmaması gerek bence. Herkes huzurlu mutlu bir aile ortamını güzel bir evliliği mutlu bir aile ortamını herkes hak ediyor bence ne olursa olsun böyle. Kitap okumayı çok severim. Kültürlü bir beyim. Kadınlara insanlara karşı kibar ve nazik davranmak benim biraz huyum. Başka türlü olamıyorum istesem de olamıyorum. Bu nedenle böyle bir insanım. Eşimden ayrılmamın sebebi anlaşamadık birbirimizden beklentilerimiz hayattan istediklerimiz çok farklıydı. Ben ailem ile vakit geçirmeyi ailem için yaşayan ailesi ile mutlu olan bir beyim. Ailem mutlu oldukça bende mutlu olan ailesine düşkün ailesinin her zaman mutluluğu için çalışan bir beyim. Ancak eski eşim tam tersini istediği için olmadı anlaşamadık ve boşandık. Yıllar boyunca da hayatıma başka birisini alamdım. Kendimi çocuklarıma verdim onları yetiştirmeye verdim. Arkadaşlık sitelerine bakıyordum ve bende bir ilan açmak belki kendime bir şans daha vermek istedim galiba. Bu nedenle dul bayan Bingöl ilanını açmak hayatımın bu zamanında bana çok mantıklı doğru bir karar gibi geldi. Hayatımın bu zamanından sonra gerçek bir mutluluk aile ortamı huzur eşimi koluma takıp gezmek onunla birlikte vakit geçirmek onun mutluluğu için uğraşmak isterim.

Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Daha çok kitaplarım ile ve evde vakit geçirim. Evlendikten sonra Bingöl de yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve bozmak istemem. O nedenden dolayı burada yaşamak istemesi benim için önemli. Dul olmasını isterim. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun değil. Evine ailesine düşkün özlem çeken ailesini sahiplenecek eşiyle ailesi ile ilgilenen bir hanımefendi arıyorum. Arkadaşlık değil hayatımı ömrümü ona o kişiye adayabileceğim mutlu huzurlu bir aile olmak isteyen dul bayan arkadaş arıyorum. Dul bayan Bingöl ilanımla ilgilenen ciddi evlenmeyi düşünen bayanları beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.