Dul Bayan Batman
Başlık: Dul Bayan Batman
Ekleme Tarihi: 2023-07-11

Merhaba ben Batman’da yalnız yaşayan 34 yaşında dul bir bayanım. Bu ilanı açmaya karar verdim çünkü hayatımı birleştirebileceğim ömrümü sonuna kadar beraber geçirebileceğim hayatıma arkadaş aradığımdan dolayı dul bayan Batman ilanını açmak istedim.

Bakımlı kendine özenen bir bayanım. Çocuğum yok. Olmadı 3 sene evli kaldıktan sonra boşandık bazı sebeplerden ötürü. Ama hayat tek başına geçmiyor. Beraber bir ömür geçirebileceğim kadına değer kıymet veren anlayışlı sadık bir beyle tanışmak hayatımı birleştirebileceğim bir bey arıyorum. Dürüst, sadık, saygılı, bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Hayat bu bazen istemediğimiz bir şekilde gidiyor ve biz bunu engelleyemiyoruz bu nedenden dolayı bazen yapacak bir şey olmuyor. Bazen bazı şeylere engel olamıyoruz. Bu nedenden dolayı bazen anlamak bilmek gerekir. Boş vaktim pek olmuyor olduğu zaman da evimde dinlenmek evimle ilgilenmek beni mutlu ediyor. İçimde büyük bir aile özlemi var. Herkesin her bayanın çocukken istediği hayal ettiği bir evlilik hayali bir aile hayali vardır. Benim de vardı ve ben hiç birisine sahip olamadım. Bu yüzden kader diyorum. Bazen ne kadar uğraşırsan uğraş yıprat kendini ama olmayınca olmuyor yürümüyor bazı şeyler bu nedenden dolayı dul bayan Batman ilanını açtım.

Ben bir koca dan çok anlayışlı samimi evine ailesine düşkün bir bey, Kadına değer veren samimi davranan bir bey arıyorum. Dürüst sadık saygılı olması benim için önemli. Çünkü bir evlilik düşünüyorsan o evlilikte saygı sevgi dürüstlük ve sadakat önemli diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış veya çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz yeter ki dürüst olsun bana karşı. Kötü alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. Ailesine evine düşkün ailesi eviyle vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Yaşı 34-42 arası olabilir. Maddi yönden bir beklentim yok evine baksın yeterli benim için.İstediği yerde yaşayabilirim. Dul bayan Batman ilanımla ilgilenen ciddi düşünen beylerin mesajlarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.