Dul Bayan Balıkesir
Başlık: Dul Bayan Balıkesir
Ekleme Tarihi: 2022-12-20

Ben Balıkesir’de yaşayan yalnız yaşayan dul bir bayanım. Bu ilanı açma sebebi ilk başta söylemek isterim. Artık yalnızlık bana zor geliyor. Bu hayatta bence kimse yalnız olmayı yalnız yaşamayı ne olursa olsun hak etmiyor. Bu nedenden dolayı dul bayan Balıkesir ilanını açmak istedim.

Yaşım 48 dul daha önce bir evlilik yaptım severek evlendim benim zamanımda kaçarak evlendik daha doğrusu. Çünkü sevmiştim hayatımın ömrümü o sevdiğim kişiye adamak onsuz olmak istemiyordum. 35 yaşında dul kaldım. Bizimkisi boşanmak değil eşim hastalıktan ötürü vefat etti. Kurtulamadı. O gittikten sonra kimseyi bir daha sevemedim. Evlenmeyi ara ara düşünmüş olsam da bir türlü tekrar evlenmeyi düşünemedim çünkü ona ihanet edecek gibi oluyordum.Ancak yalnızlık benim için çekilmez bir hal aldı. Ve artık şuan ki durumla birlikte psikolojik olarak evlenmeyi düşünüyorum. Çocuğum yok olmadı ne yazık ki. Belki bir çocuğum olsaydı düşünmezdim. Ama ne yazık ki olmadı kader böyleymiş. Diyecek bir şeyim yok o konuda. Ömrüm boyunca hem çalıştım. Emekliyim. Şuanda kendime ait bir evim ve küçük bir butiğim var onu işletiyorum. Vaktimin çoğu böyle bu şekilde geçiyor. Pek bir sosyal aktivitem yok. Yaz ayları yalnızlıktan sadece kardeşlerimle birlikte buluşur tatil yaparız. Eviyle işiyle uğraşan yalnız yaşayan bir bayanım. Bu ilanıda dul bayan Balıkesir arayan beyler için oluşturmak istedim. Dürüst, samimi, sıcak kanlı, saygılı bir bayanım. Çok genç dul kaldım. Hayatta o zaman gördüm insanların gerçek yüzlerini bu yüzden başka türlü aklına bir şey gelen veya başka amaçlar için yazanlara asla cevap vermem ve muhatap bile olmam. Maddi yönden Allah’ıma çok şükür bir sıkıntım yok.

Düzenimi bozmak istemem ciddi evlenmeyi düşünen dul bayan Balıkesir ilanımla ilgilenecek ciddi evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum. Dürüst, kibar, nazik, kültürlü olması benim için önemli. Gece hayatı veya dışarı hayatı olmasını istemem. Kötü alışkanlığı olmasını da istemem. Eşine evine bağlı ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile mutlu olabilecek ciddi niyetli evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum. İnsan bu zamandan sonra bir şeylerin farkına varıyor ve artık genç değiliz şu kalan zamanımızda ben mutlu olmak eşimle evleneceğim kişiyle bir ömür geçirmek onunla güzel vakitler geçirmek gezmek ne bilim her şeyi istiyorum.Maddi yönden bir şey beklemiyorum. Ailesine bakabilecek bir geliri olması benim için oldukça makuldur. Dul evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Yaşı da 45-55 arası olabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.