Dul Bayan Arkadaş Olmak İstiyorum
Başlık: Dul Bayan Arkadaş Olmak İstiyorum
Ekleme Tarihi: 2021-11-18

Merhabalar ben Çetin 35 yaşında dul bir erkeğim. Daha önce bir evlilik yaptım ama ne yazık ki anlaşamadık ve kısa süreli bir evlilik oldu. O zamandan beri hayatıma doğru dürüst kimseyi sokamadım. Çünkü çocukluk aşkımdı o benim ancak birlikte olmayacak kadar beni sevmiyormuş. Neden evlendiğini ne siz sorun ne de ben anlatayım. Çünkü kapattım o defteri . ben. Ben sadece dul bayan arkadaş olmak istiyorum. Kendime arkadaşlık yapabilecek hayatıma girebilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Çok uzun zaman oldu onu unutmam çok uzun zamanı mı aldı. Resimleri her gün bakıp kendime acı çektirmeyi bırakmayı onu unutmam zamanı mı almıştı. O bilmiyordu, ben onu çocukluğumdan beri seviyordum ve sevdiğim kadınla evleneceğim için çok mutluydum. Ancak bildiğim hissettiğim hiç bir duyguyu yaşayamadan evlilik hayatı olmadan bitti. Bu nedenle hayatıma uzun bir süre kimseyi sokamadım. Çünkü insanlara olan güvenim, sevgim gitmişti. Giderken bilemedi ama benden çok şey alıp götürdü. Neyse çok uzatmayayım.Bundan sonra hayatıma bakma ve benim hayatıma girebilecek anlayışlı evine sadık bir dul bayan arkadaş olmak istiyorum.Bu nedenden dolayı bu ilanı açtım. Artık yalnız olmamak ve hayatıma çeki düzen vermek için. Bakımlı, evine ailesine bağlı, anlayışlı, kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Kibar, nazik, kadına iyi davranan sevdiği zaman ailesinden başka bir şey düşünmeyen, ailesi ile vakit geçirmesini seven, duygusal samimi bir beyim. Muğla’da yaşıyorum. Maddi yönden de kendimi hazır hissediyorum. Çalışıyorum çok şükür iş ve gelirim iyi.Bu yönden bır sıkıntı çekmiyorum. Evlendikten sonra burada yaşamak istiyorum. Başka bir şehirse gidemem. Seviyorum yaşadığım yeri.Ben tekrar güvenmek sevmek istiyorum bu nedenden dolayı bu ilanı oluşturmak istedim.

Bir bayanda aradığım özellikler, dürüst, samimi olması, Çalışmak istemesi ve ya istememesi onun kararı verdiği kararlara saygı duyarım ve her kararında arkasında olurum. Evine ailesine sadık benim gibi bir şeyler çekmiş evin ailesinin kıymetini bilen anlayan evi için uğraşan mutlu olan bir bayan arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sıkıntı olmaz. Yeter ki dürüst olsun önemli olan budur. Ben tekrar güvenmek ve sevmek istiyorum. Bu nedenden dolayı dul bayan arkadaş olmak istiyorum.Yaşı 30-35 arası olabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.