Dul Bayan Arıyorum İstanbul
Başlık: Dul Bayan Arıyorum İstanbul
Ekleme Tarihi: 2023-07-11

Ben İstanbul’da yalnız yaşayan 48 yaşında bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim vefat etti. Hastaydı ve kurtulamadı 6 sene önce vefat etti. Açıkçası eşim öldükten sonra evlenmeyi düşünmedim uzun zamandır. 1 çocuğum vardı onu yetiştirdim. Kendimi ona adadım. Ancak şimdi kendime dul bayan arıyorum İstanbul ilanını açarak arkadaş arıyorum.

Hayatımı birlikte geçirebileceğim mutlu olabileceğim ömrümün sonuna kadar o kişiyi sevmek istiyorum artık. Çocuğum evlendi bu sene ve kendine ait bir yuva aile kurdu. Ve benim yalnızlığım daha da çok artı bu zamandan sonra. Eşim vefat ettikten sonra onu tek başıma yetiştirmek düzgün bir birey olarak yetişmeye çalıştım. Ve çok şükür kendini kurtardı ve kendi ayakları üstünde durabiliyor artık. İstanbul’da kendi evim var o yüzden düzenimi bozmak istemiyorum. Çalışıyorum kendime ait bir restoran küçük bir yemek işletme yerim var. Çok şükür bu zamanda bile işler iyi güzel gidiyor. Yani maddi durumum iyi sadece tek istediğim artık bende hayatımı birleştirebileceğim düzenli bir hayatım olsun istiyorum ve bu nedenden dolayı dul bayan arıyorum İstanbul yaşayan veya burada yaşamak isteyen bir bayanla hayatımı birleştirmek istiyorum. Dürüst, sadık, saygılı, kibar, nazik ve duygusal bir beyim. Evi ve ailesi için yaşayan evine ailesine adamış kendini bu konuda ailesi için uğraşan mutluluğu için uğraşan bir beyim. Bu zamana kadar evlenmemin sebebi hem istediğim gibi birisi karşıma çıkmadı hem de çocuğumu kızımı yetiştirmek istedim. Onun mutluluğu benim için herşeydi. Ama şuan dan sonra oda diyor artık evlen mutlu ol dediği için destek çıktığı için bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Öyle kahve gibi ortamlarda da bulunmayı sevmem.

Aradığım bayan dul bayan arıyorum İstanbul yaşamak istemesi veya yaşaması benim için önemli, çünkü burada bir düzenim var ve bozmak istemiyorum. Sevgi ve saygı, güven ve dürüstlük arıyorum. Evlenmiş ayrılmış yada benim gibi eşi vefat etmiş olabilir. Çocuğu olması da benim için bir sıkıntı yaratmaz. Dürüst, sadık, içinde Allah korkusu olan, ailesine sahip çıkabilecek ailesi ile mutlu olmasını bilen ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-48 arası olabilir..

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.