Dul Bayan Arıyorum Evlenmek İçin
Başlık: Dul Bayan Arıyorum Evlenmek İçin
Ekleme Tarihi: 2023-07-09

Merhabalar ben daha önce evlilik yapmış ve anlaşamadık boşandık. 38 yaşında dul bir erkeğim. Bir kaç siteye arkadaş bulma yerlerine baktım ve kendim tarzımda ruhuma kalbime dokunacak birisini yani dul bayan arıyorum evlenmek için gerçekten ciddi düşünen ilgi isteyen sevgi bekleyen bayanların yazmasını isterim.Niğde’de yaşıyorum.

Bu nedenden dolayı da kendi ilanımı oluşturmak istedim. Bundan önce üyelik gerektiren siteye ilan açmıştım. Ve cevap gelmemesinden yada sahte cevaplar gelmesinden sıkıldım. Bu nedenle bana daha uygun gelen bu siteye bu ilanı açmak istedim. Benim gibi evlenmek bir mutlu yuva kurmak isteyen bayanların ciddi düşünen içinde Allah korkusu olan kendine güvenen bayan arkadaşla evlenmek ve bir yuva kurmak istiyorum. Dul bayan arıyorum evlenmek için bir mutlu yuva kurmayı denemek için hem arkadaş hem dost olabileceğim hayatımın sonuna kadar birlikte geçirebileceğim birbirimize değer veren saygı duyarak kararlarımıza birbirimizden bir şey saklamadan her şeyi gelip birbirimizle konuşarak halledebileceğimiz evime hayatıma girecek içi kalbi temiz olan bir bayan arkadaş arıyorum.Dürüst, saygılı, nazik, kibar, açık sözlü, eşinin her sıkıntısını dinleyen, onunla arkadaş gibi olan bir erkeğim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok.Çalışıyorum aileme evime bakabilirim. Bu nedenden dolayı zaten boş vaktim pek olmuyor kalan boş vakitlerimde de evimde veya arkadaşlarla vakit geçiririm. Ailemin yanına giderim onlarla ilgilenirim.Sevmek sevilmek aşık olmak ve o aşkı hissetmek sabah uyandığında seni güler yüzle uyandıran sana değerli olduğunu sevildiğini hissettirecek aşkı bulabileceğim seni güler yüzle uğurlayacak işe gönderecek yapamadığım ne kadar şey varsa hepsini bütün sevgimi verebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum kendime.

Dul olabilir. 30-38 yaşa arası dul bayan arıyorum evlenmek için, ciddi evlenmeyi düşünen ailesine düşkün ailesi ile mutlu olan ailesine eşine evine sahip çıkabilecek dürüst samimi sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.