Dul Bayan Arayanlar
Başlık: Dul Bayan Arayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-07-10

Hayatımın bazı dönemlerinde çok hatalar yanlışlar yaptım ve bunun bedelini ödediğimi düşünüyorum. Ama insanlar yalnız olmamalı bence bu hayatta sığınacak bir liman sığınacak bir aileye herkes ihtiyaç duyar. Bende bu durumlardan birisini yaşamış olarak kendime bir aile yuva kurmak için dul bayan arayanlar ilanımı oluşturmak istedim.

Yaşım 38 dul daha önce evlenmiş ayrılmış bir bayanım. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Uzun süreli bir evlilik yaşamış olsam da mutlu olmadıktan sonra o evliliğin hiç bir önemi olmuyor. Ve artık ayrılmak istediğimizi söyleyerek boşandık. Bu nedenden dolayı hiç böyle etrafımda ki arkadaşlarım yada gördüklerim gibi bir aileye sahip olamadım. Karşılıklı sevgi aşkın saygının olduğu bir eş yada evliliğe sahip olamadım.Ama bunun geç de olsa istemek aramak yanlış olmamalı ben tekrar dan bir kez son bir kez daha denemek için dul bayan arayanlar ilanımı oluşturup kendime son bir şans daha vermek istedim. Amasya’da ailem ile birlikte yaşıyorum. Çalışıyorum. Boş zamanlarımda ailem ile vakit geçirmesini evinde vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek sosyal bir çevrem yok. Biraz içine kapanık bir insanım. Bu nedenden dolayı insanlarla pek kolay iletişim kurduğum söylenmez biraz da bu nedenden dolayı bir arkadaşlık sitesine ilan açma fikri hayatımın bu noktasında çok mantıklı gözüktü bana. Bakımlı giyinmesini oturup kalkmasını bilen yerine göre davranan, saygılı, samimi bir bayanım. Hayatı bir çok şeyi görmüş geçirmiş olarak aklı başında açık sözlü bir bayanım. İçinde bulunduğum durumdan kendi iç dünyamda yaşadığım tartışmalardan bıkarak kendi adıma bir ilan oluşturmak istedim.

Bir beyde aradığım özellikler dürüst, samimi saygılı olması, maddi ve manevi yönden evliliği düşünen ciddi bir beyler tanışmak ve evlenmek isterim. Bu nedenden dolayı zaten dul bayan arayanlar ilanımı açtım. Maddi bir beklentim yok bu şekilde tekliflerle gelmeyin cevap vermem. İşi gücü olan ailesine bakacak benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olması benim için bir sıkıntı olmaz. Aklı başında ailesine evine düşkün ailesi ve eviyle ilgilenen mutlu olan bir bey arıyorum. Yaşı 38-47 arası olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Anlaşabildikten sonra nerede isterse orada yaşayabilirim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.