Dul Bayan Arayan Erkekler
Başlık: Dul Bayan Arayan Erkekler
Ekleme Tarihi: 2023-07-10

Merhabalar ben dul daha önce bir evlilik geçti başımdan ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 40 1 çocuğum var ve hayatımı ömrümü onu yetiştirmeye harcadım. Yanlış anlaşılmasın bundan gayet huzur ve mutluluk duyuyorum.Çok erken yaşta evlendim. Ve çocuğum evlendi bu sene kendine ait bir yuva kurdu çok şükür. Dürüst bir birey olarak yetiştirdiğimi düşünüyorum. Bu ilanı hayatımın bu noktasında oluşturmak bana çok mantıklı geldi. Dul bayan arayan erkekler ilanını bu şekilde oluşturmaya karar verdim.

Düzce’de yaşıyorum. Kendime ait bir evim var. Çalışıyorum.Çok genç yaşta dul kaldım. Çocuğum 5 yaşında idi. Ve o zamandan beri kendimi çocuğuma evime adadım. Bir tek onu güzel dürüst bir yetişkin birey olarak yetiştirmeye çabaladım. Hem anne hem baba oldum. Bundan da gayet gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu nedenden dolayı bu dul bayan arayan erkekler ilanını açmak ve bende bu arkadaşlık sitesinde kendime dürüst bir eş bulabilirim diye ümit ediyorum.Dürüst, sadık, anlayışlı, sıcak kanlı bir bayanım. Karşında insanların o kadar maskeleri var ki,onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var. sen onun hakkını aldıkça sen onun o kişinin sevaplarından kazanıyorsun. O zaman kaybettim diye üzülme o kişi için çünkü biraz daha derinden bakarsan kendin kazandığını sen kazandığını göreceksin ve anlayacaksın. Bende yoruldum artık insanların sahte maskelerinden yapmacıkların dan yalan konuşmaların dan dürüst olmamalarından. Herkesi kendileri gibi gören insanlardan bıktım usandım artık. Bildiğiniz gibi benim gibi dul olan bayan arkadaşlar anlar. Dul deyince pek iyi gözle bakmıyorlar hemen yanlış taraflara çekiyorlar ve ben bundan sıkıldım artık biraz da bu nedenden dolayı kendime bir eş arıyorum. Ailesine sımsıkı tutanan ailesi ile mutlu olan ailesi ile vakit geçirmeyi seven ve içimde gerçekten büyük bir aile mutlu huzurlu bir aile özlemi var.

Aradığım bey gerçekten evlenmeyi düşünmeli. Benim gibi evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir.Yaşı 40-50 arası olabilir. Dürüst, saygılı, samimi kadına kadın gibi davranan kibar nazik bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını istemem. Ve gece hayatı da olmasını istemem. Ailesi ile vakit geçirmesini seven, ailesi ile olmayı seven, ailesi mutlu olduğu zaman mutlu olabilecek ailesine düşkün bir bey arıyorum. Maddi yönden bir beklentim yok bu tekliflerle sakın gelmeyin. Cevap bile vermem. Amacı ciddi olan beylerin yazmasını isterim. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. İş konusunda bir şey demeyeceğim yada maddiyat konusunda. Kendini bilen her erkek ailesine bakabileceğinin düşünen kendine güvenen erkek zaten anlar ne demek istediğimi. Ben bir koca dan çok arkadaş olabilecek eşine karşı saygılı olan dürüst olan onunla dost bir arkadaş gibi olan ve anlayabilecek yanında kendimi rahat hissedebileceğim bir bey arıyorum. Dul bayan arayan erkekler mesajıma cevap verebilirler. Lütfen ciddi evlenmeyi düşünmeyenler yazmasın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.